• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Haberler: Ünlü isimler 6 Şubat depreminde hayatını kaybedenleri andı!

Defne

Forum Üyesi
65c1c576530cb6da5d818c1c.jpg

6 Şubat 2023 gece saat 04.17’de, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi 7.7 ile sarsıldı. Bu deprem Kahramanmaraş, Adıyaman, Hatay, Malatya, Gaziantep, Adana, Kilis, Osmaniye, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ’ı etkiledi. 11 ili yıkan depremden 9 saat sonra bu kez Elbistan merkezli 7.6 büyüklüğünde ikinci bir deprem meydana geldi.

Toplam 110 saniye süren iki depremden, bölgede yaşayan 14 milyon kişi etkilendi. 53 bin 537 kişi hayatını kaybederken, 107 bin kişi yaralandı.

65c1c302530cb6da5d818bf7.jpg

Tüm Türkiye'yi yasa boğan bu depremlerin üzerinden tam bir sene geçti. Sanat ve eğlence dünyasının birbirinden ünlü isimleri, asrın felaketinin yıl dönümünde üzüntülerini dile getirerek, hayatını kaybedenleri andı.

65c1c30e530cb6da5d818bf9.jpg

NURGÜL YEŞİLÇAY

"1 yıl önce... 6 Şubat'ta kabus gibi bir sabaha uyandık. Hiç unutmadık, çok üzgünüz."

65c1c31c530cb6da5d818bfd.jpg

MUSTAFA RAHMAN TOHMA

"Yarıya indirin bayrakları, memleketimde yas var. Bugün herkesin kalbi sıkışıyor. Herkes bir köşede ağlıyor... Sevdiklerimiz öldü, memleketimiz öldü. Bu acıya yürek dayanmıyor."

65c1c32f530cb6da5d818c03.jpg

HANDE ERÇEL

"6 Şubat 2023... 4.17"

65c1c343530cb6da5d818c07.jpg

SEREN SERENGİL

"Bizler varız Hatay, sen üzülme..."

65c1c353530cb6da5d818c09.jpg

EZGİ MOLA

"Hiç geçmeyecek, azalmayacak, telafisi olmayan, tarifsiz acı."

65c1c35f530cb6da5d818c0b.jpg

ECE ERKEN

"6 Şubat 2023... Kaybettiğimiz tüm canlara, kayıplarımıza Rabbim rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum."

65c1c36b530cb6da5d818c0f.jpg

ACUN ILICALI

"Unutmadık, unutmayacağız! 6 Şubat depreminde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, ülkemize de başsağlığı diliyorum. İnşallah bu acılar tekrar yaşanmaz."

65c1c375530cb6da5d818c11.jpg

YASEMİN SAKALLIOĞLU

"6 Şubat 2023, 4.17... Kaç şey yazıp sildim. Hiçbiri bu tarihe karşı hissettiklerimi anlatmaya yetmedi."

65c1c380530cb6da5d818c13.jpg

ARDA TÜRKMEN

"6 Şubat depreminde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, sevdiklerini kaybedenlere başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Unutmadık, unutamayız."
65c1cfbdf974e2765d47db8f.jpg

ALİŞAN

"Çokbüyükbiryıkım ve acı yaşadık1 sene önce bugün..Kaybettiğimiz bütün canlarımıza Allah'tan rahmet ve yakınlarına sabırlar diliyorum."

65c1d0a3f974e2765d47db99.jpg

EGE

"İçim üşüyor konuşamıyorum… Canım acıyor göremiyorum…Kanayan kalbimin sesinden duyamıyorum... Yaraları sarmak mümkün değil onlarla yaşamaya çalışıyorum…"
65c1d152f974e2765d47db9e.jpg

ESRA EROL

"Tam bir yıl önce bugünun gecesi, nasıl kabuslu bir sabaha uyanacağımızı bilmiyorduk. Öyle bir acıya uyandık ki iyileşmemiz daha cok uzun zaman sürecek…"
65c1d1cef974e2765d47dba6.jpg

YILDIZ ASYALI

"Hep bir öncekini unutup yeniden parçalanma."

Depremde hayatını ve yakınlarını kaybeden ünlü isimler

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.