• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Haberler: Nihat Doğan hayatını kaybeden ablasını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı

Defne

Forum Üyesi
66b9bad2763f277308da1cc0.jpg

İranlı Arezoo Gharlar (Arzu Doğan) ile yaklaşık bir yıllık ilişkinin ardından Ağustos 2022'de sürpriz şekilde nikâh masasına oturan Nihat Doğan, Ocak 2023'te Badıkan adını verdikleri oğlunun doğumuyla ilk kez baba olma mutluluğu yaşamıştı.

"ARAMIZDAKİ HİKAYE SONLANDI"

İlişkilerini kameralardan uzak yaşamayı tercih eden çift, sessiz sedasız boşanma kararı almıştı. Basına yansıyan haberler sonrası sessizliğini bozan Arzu Doğan, "Evet, boşanıyoruz. Aramızdaki hikâye sonlandı. Herkesin yolu açık olsun" ifadelerini kullanmıştı.
66b9b9bb763f277308da1cae.jpg

Nihat Doğan ile Arzu Doğan'ın ayrılık nedeni ortaya çıktı! 'Birçok kadınla ilişkisi var'

Son dönemde özel hayatıyla adından söz ettiren Nihat Doğan, 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi' programında ortaya çıktı. Boşanma kararıyla birlikte taşınan ve mahkeme kararı gereği oğlunun hafta sonları kendisinde kaldığını söyleyen sanatçı, bekar evinin kapılarını ilk kez Kanal D'ye açtı.
66b9b9c3763f277308da1cb0.jpg

"VARIM YOĞUM ANNEM"

Annesi Fatma Hanım'a olan düşkünlüğüyle bilinen ünlü şarkıcı, "Annenizle çok güzel bir ilişkiniz var" sözlerine, "Evet, benim varım yoğum annem" karşılığını verdi.
66b9b9cb763f277308da1cb2.jpg

"YÜZÜNÜ YILLAR ÖNCE GÖRDÜM"

Nihat Doğan, "Kaç kardeşsiniz?" sorusu üzerine çarpıcı bir itirafta bulundu.

Alıntı Metni

66b9ba83763f277308da1cb9.jpg

Nihat Doğan'ın ilkokul yıllarından bir kare

Nihat Doğan'ın gözyaşları! 'Kardeş acısı çok zormuş'

"FATOŞ ABLAM BİZE ANNE GİBİYDİ"

Alıntı Metni

"BABAM ELİMDE SİGARA SÖNDÜRDÜ"

1994 yılında 'Kırdın Kalbimi' albümü ile profesyonel müzik kariyerine adım atan 48 yaşındaki türkücü, geçtiğimiz nisan ayından Oğuzhan Toracı'nın programında dikkat çeken bir açıklamada bulunmuştu. Babasının şarkıcı olmasına karşı olduğunu belirten Doğan, "Sanatçı olmak ayıp bir şeydi ve bu yüzden bana hakaretti. Hatta bir gün şarkı söylerken beni yakalamıştı ve elimde sigara söndürmüştü. Rahmetliden bana kalan tek iz de bu" şeklinde konuşmuştu.
66b9b9d7763f277308da1cb4.jpg

"BABASIZLIĞI HATIRLATAN BİR GÜN DAHA"

Nihat Doğan, 16 Haziran 2019'da Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşıma ise "Ortada Fehmi amca, rahmetli İsmet halam ve babam. Gençlik yıllarında Muş’ta çekilmiş bize kalan hatıra. Sensiz geçen ve sadece babasızlığı hatırlatan bir gün daha. Rabbim senin mekanını cennet etsin babacığım. Yaşayan tüm babaların Babalar Günü'nü kutlar, rahmete göçmüş olanlara da Allah’tan rahmet dilerim" mesajını yazmıştı.
66b9b9e1763f277308da1cb6.jpg

Nihat Doğan'dan şok eden 'aldatma' itirafı! 'Aslanı evcilleştiremezsin'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.