• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Haberler: İrem Sak'tan evlilik açıklaması

Defne

Forum Üyesi
656c7e0f86b2473ba8067753.jpg

"Yalan Dünya", "Çukur", "Kuş Uçuşu" gibi birçok projede yer alan İrem Sak, iki yıldır basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşıyor.

EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORLAR!

Geçtiğimiz aylarda Eda Ece-Buğrahan Tuncer çiftinin düğününe el ele katılan çiftten İrem Sak, düğün öncesi basın mensuplarıyla muhabbet etmiş ve şu anlık evlilik düşünmediklerini açıklamıştı.
656c7f6586b2473ba8067758.jpg

İrem Sak'tan Dua Lipa'ya gönderme: Yakala beni yoksa giderim aşkısı!

İLK KEZ POZLARINI PAYLAŞTILAR

İrem Sak, el ele görüntülenmelerinin ardından Furkan Korkmaz'ın doğum gününü sosyal medya hesabından birlikte ilk fotoğraflarını paylaşarak kutlamıştı.
656c7f6f86b2473ba806775a.jpg

"MAHALLEDEN ARKADAŞIZ"

Mahir İpek ile İrem Sak, Cihangir Pürtelaş adlı mekandaydı. İpek, "Uzun zaman 'Güldür Güldür Show'da İrem ile birlikte çalıştık. Bir de biz mahalleden de arkadaşız güzel güzel sohbet ettik" dedi.
656c7f9486b2473ba806775c.jpg

"TÜLAY'IN YENİDEN HORTLADIĞI DÖNEMDEYİZ"

Sak, "Arkadaşlar bakmayın duruşuma ben sizleri görünce heyecanlanıyorum hatta hep sordum giderler dimi beklemezler dimi diye maalesef gitmediniz. Haydi konuşalım. Evet Tülay'ın yeniden hortladığı bir dönemdeyiz. Dua Lipa kızıl olunca bir de zebra desenini giyince denk geldi. Ben de sosyal medyada kullandım. 'Ölümlü Dünya'ya gelirsek şimdi salon doluluğununu konuşuyoruz. Tepkiler çok güzel herkesi salonlara bekliyoruz" dedi.
656c803386b2473ba8067761.jpg

"İKİMİZ DE ENAYİ İNSANLARIZ"

Sak, "Sarp Apak benim hakkımda, 'Enayi' dedi iyi anlamda evet pozitif anlamda... İkimiz de enayi insanlarız naif insanlarız. Ben babamın kızıyım ona çekmişim. O yüzden biraz bu tür konuşmalara ödün veriyorum" dedi.
656c801b86b2473ba806775f.jpg

"ALLAH BİLİR"

Sak, "Furkan Korkmaz'la ilişkiniz çok iyi gidiyor. Ona da bu ödünü veriyor musunuz?" sorusuna, "Hayır burada karşılıklı saygı ve sevgi var. O başka bir konu bu konunun nereye vuracağını çok iyi biliyorum Evlilik sormayın tek cevabım Allah bilir ikimizin de bildiği bir konu değil bu o yüzden Allah bilir" dedi.
656c806286b2473ba8067763.jpg

İrem Sak ile Furkan Korkmaz el ele

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.