• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Haberler.. Eleştirilerin odağındaki Metin Akpınar'a destek! 'Kadının hatası da var'

Defne

Forum Üyesi
65378f4186b2456898e33e2a.jpg

Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu.

Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu'nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.
65378df986b2456898e33e20.jpg

Metin Akpınar'ın ikiz kızlarından Sevgi Nebioğlu Katkıcı: Benden şüphe duydu!

"KIZLARIYLA BAŞ BAŞA BIRAKALIM"

Gündemden düşmeyen Metin Akpınar'a, meslektaşı Nilgün Belgün'den destek gelmişti. Belgün, sosyal medya hesabından Akpınar ile bir karesini paylaşmıştı.

Alıntı Metni

65378bd886b2456898e33e0c.jpg

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yaşadığı her şeyi anlattı! 'Yalancı insanların soyadını almam'

"KADININ DA HATASI VAR!"

Akpınar'a yönelik destek açıklamasıyla adından söz ettiren Nilgün Belgün, önceki gün Akmerkez'de objektiflere takıldı. 70 yaşındaki oyuncu, yeşillere bürünmüş haliyle dikkat çekti.
65378d5986b2456898e33e1b.jpg

Belgün, "Metin benim eski dostum ve ilk patronum. Herkesin başına gelebilecek bir durum. Böyle bir durumda sadece erkeği suçlamak hata olur, kadının da hatası var. Bir erkeğe sormadan çocuk sahibi olmanın doğru bir şey olmadığını düşünüyorum. Bu benim fikrim tabii" dedi.

"İLK ANDAN İTİBAREN ÇOCUKLARIM OLARAK KABUL ETTİM"

Öte yandan usta oyuncu, "36 yıl önce Antalya'da bir sanatsal etkinlikte tanıştığım kişiyle sadece bir gecelik beraberliğim oldu. Bir daha ne görüştük ne de haberleştik. 24 yıl sonra, bir gün ikiz kardeşler bana ulaşıp babalarının ben olduğumu söylediler. Çok şaşırdım ve sarsıldım. Kızlarımdan öğrendiğime göre bir yetiştirme yurdunda kalmışlar, altı yaşındayken de Nebioğlu Ailesi tarafından evlat edinilmişler. 20 yaşına geldiklerinde ise biyolojik ailelerini bulmak istemişler. Kendilerini ilk tanıdığımdan itibaren çocuklarım olarak kabul ettim. Hepimiz açısından en sağlıklı şekilde ilişkimizi sürdürmek için karşılıklı çaba sarf ettik. Bu şekilde yolumuz kesiştikten sonra onlara, eşim Göksel ile birlikte elimizden geldiğince maddi ve manevi destek olmaya çalıştık" ifadelerini kullanmıştı.
65378cf586b2456898e33e17.jpg

Duygu Nebioğlu bakıcısı Adile Şener'e ulaştı! 'Sen nasıl bir kadınsın'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.