• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Haberler: Ebru Yaşar'dan 'üçüncü çocuk' açıklaması! 'Oyuncak bebeklerle idare edeceğiz'

Defne

Forum Üyesi
6527c05b86b2474dd042de9b.jpg

Ebru Yaşar, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde Pınar Kerimoğlu imzalı üç ayrı kıyafet tercih etti. Konsere 25 günde 120 metre piliseli kumaştan hazırlanan yeşil kıyafetiyle çıkan sanatçı, ikinci yarıya ise dört bin savaroski avize taşı ile özel olarak dikilen 35 kilo çok konuşulan kıyafetiyle başladı. Son olarak ise siyah kostüm ile tamamladı.

"BÜYÜK SAHNELERE BÜYÜK ELBİSELER YAKIŞIR"

Sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, "Büyük sahnelere böyle büyük elbiseler yapmak yakışır. Çok fazla gelebilir ama böyle elbiseleri senede kaç kere giyiyoruz ki? Bir elbisem daha olacak 40 kilo taş taşıyacağım. Allah kuvvet versin" diyerek güldü.
6527c0a486b2474dd042dea1.jpg

"HİSSETMEDİĞİM HİÇBİR ŞARKIYI SÖYLEMİYORUM"

Geçtiğimiz haftalarda Burak Bulut ile birlikte seslendirdiği 'Kehribar' adlı şarkısını yayınlayan Ebru Yaşar, "İki gün içinde karar verip, beş gün içinde yaptığımız bir şarkı. Bu akşam ilk kez canlı canlı okuyacağız. Hissetmediğim hiçbir şarkıyı söylemiyorum. Yaptığım her işin de arkasındayım" diyerek ilk kez Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde yeni şarkısını seslendirdi.
6527c0d486b2474dd042dea7.jpg

Ebru Yaşar: 53 programı ben çekmişim kadar eğlendim

"ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU YAPMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL"

Necat Gülseven ile evli olan Ebru Yaşar'ın bu evlilikten ikiz çocukları dünyaya gelmişti. Yaşar, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla dikkat çekmişti. "Üçüncü bebeğimi kucağıma aldım" diyen şarkıcının yaptığı paylaşımdaki bebeği, Demet Akalın'ın kızı Hira, Ebru Yaşar'ın çocukları Hasan Poyraz ve Ebru Su'ya hediye olarak yollamıştı. Akalın, Ebru Yaşar'ın paylaşımını kendi sayfasına taşıyarak "Kızlar torunlar buluşsun" ifadelerini kullandı. Önceki gece Kuruçeşme Açıkhava'da sahne alan Ebru Yaşar, konuyla ilgili konuştu.
6527c0cc86b2474dd042dea5.jpg

Ünlü şarkıcı, "Sağ olsunlar. Çocuklar bebek seviyorlar biliyorsunuz. Biz de bebek seviyoruz ama şu an üçüncü bebeği yapmamız mümkün değil. O yüzden oyuncak bebeklerle idare edeceğiz. Çok teşekkür ediyorum onlara da hediyeleri için" dedi.

Ebru Yaşar'dan çocuklarıyla sürpriz düet

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.