• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Haberler: Dört yılda 50 kere tüp bebek denedi! Aylin Coşkun'dan canlı yayında itiraflar

Defne

Forum Üyesi
6517fb3186b2473de4a12b3b.jpg

Aylin Coşkun, 2019 yılında iş insanı Volkan Arslan ile dünyaevine girdikten sonra mesleğine ara vermişti. Müzik dünyasının çok konuşulan isimlerinden olan Coşkun, kariyerini ikinci plana iterek, tüp bebek tedavisine başlamıştı.

"BEN KİLO VERDİYSEM HERKES VEREBİLİR"

Bir süredir gözlerden uzak bir yaşam tercih eden şarkıcı, '2. Sayfa' programının canlı yayın konuğu oldu. 18 kilo verdiğini açıklayan ünlü isim, "Bitkisel tedavilere geçip kilo verebildim. Diyet yaptım, diyetisyene gitmedim. O kadar hormona, kortizona rağmen kilo verebildiysem herkes kilo verebilir" dedi.
6517f95e86b2473de4a12b2b.jpg

Aylin Coşkun'dan Sinan Akçıl'a: Sevgililerinden aldıklarını ödesin!

"DÖRT YILDA 50 KERE DENEDİM"

Eşiyle birlikte anne ve baba olma mutluluğu yaşamak isteyen Aylin Coşkun, dört yıldır devam eden tedavi sürecinden bahsetti.
6517fa7786b2473de4a12b30.jpg

Alıntı Metni

"ARTIK PAHALI BİR HOBİ OLDU"

Tüp bebek tedavisinin çok maliyetli olduğunu vurgulayan Coşkun, "O kadar maliyetli ki iki ev parası yedim. En son toplattırdığım yumurtanın maliyeti 40 bin TL. Bunun içinde tedavisi yok, ilacı yok, aşısı yok; oradan pay biçin. Geçen gün doktoruma 'Bu benim için pahalı bir hobiye dönüşüyor' dedim. İnsanlar bu sürecin kolay olduğunu sanıyor ama yaşayan bilir. Hormonlar farklılaşıyor, bambaşka biri oluyorsun. Vücudum bana 'Artık tamam Aylin, ben seninle aramdaki bağı kesiyorum' diyene kadar deneyeceğim" ifadelerini kullandı.
6517fa8186b2473de4a12b32.jpg

Aylin Coşkun: Takı törenleri çok varoşça

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.