• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

HABERLER: ABD'li ünlü şef Buddy Valastro'dan dört çocuğu ile ilgili çarpıcı açıklamalar

Defne

Forum Üyesi
654ddf0e86b2447a64b732d2.jpg

'Cake Boss' (Pastacılar Kralı) adlı TV şovu ile tanınan ünlü şef Buddy Valastro, geçtiğimiz günlerde Fox News Digital'e konuştu. Çocuklarının aile işinde yer almasını dört gözle beklediğini söyleyen şef, çocuklarının 'çok şanslı' olduğunu da belirtti.

"Benim yaşam tarzım nedeniyle çocuklarım da şımartılmış bir hayat yaşıyor Ama mesele şu ki, 'Onları nasıl sorumluluk sahibi yapabilirim? Ayaklarının yere basmasını nasıl sağlayabilirim?' diye düşünüyorum" diyen Valastro, şöyle devam etti:

Alıntı Metni

654ddccd86b2447a64b732b8.jpg

YERLERİ SİLİYORLAR, TUVALET TEMİZLİYORLAR

Buddy Valastro'nun anlattığına göre çocukları kendi sahibi olduğu iş yerlerine gittiklerinde kimi zaman yerleri fırçalıyorlar, kimi zaman tuvalet temizliyorlar, kimi zaman da rafları temizliyorlar.

654ddd0186b2447a64b732ba.jpg

Çocuklarının sadece 'patron gibi' davranması değil, işin her bölümünde görev almalarını istediğini belirten ünlü isim, bu durumu; "Gitmeli ve işi yapmalısınız. İşi yaptığınızda ve tuvaletleri temizlediğinizde, rafları fırçaladığınızda ya da yer giderlerini temizlediğinizde, bunu her gün yapan kişiye çok daha fazla saygı duyarsınız" diyerek açıkladı.

654ddd4f86b2447a64b732c0.jpg

"BABAM BANA BUNU ÖĞRETTİ"

Şef, "Bu sayede çocuklarım, sadece benim çocuklarım oldukları için saygı görmeyecekler, yaptıkları iş için saygı görecekler" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni

654ddd8e86b2447a64b732c6.jpg

"EŞİMLE İŞİMİZİ DOĞRU YAPTIK"

46 yaşındaki Valastro, "İnsanlar çocuklarımla tanıştıklarında 'Çok alçakgönüllüler. Çok iyiler' diyorlar. Ben de bunu eşimle birlikte onları yetiştirirken işimizi doğru yaptığımız şeklinde yorumluyorum" ifadelerini kullandı.

654dddc286b2447a64b732ca.jpg

Amacının çocuklarına bazı değerleri öğretmek olduğunu belirten pastacı, "Bunlar örnek göstererek vermeniz gereken dersler. Ama aynı zamanda çocuklarımla şakalaşırız, güleriz, yemek yeriz" açıklamasında bulundu.

654dde0686b2447a64b732ce.jpg

MİLYONLARCA DOLAR SERVETİ VAR

10 milyon dolar civarında bir serveti bulunan ünlü şef, 2001 yılında evlendiği Lisa Valastro'dan; 20 yaşındaki Sofia, 19 yaşındaki Bartolo Buddy, 16 yaşındaki Marco ve 12 yaşındaki Carlo olmak üzere dört çocuğu var.

Buddy Valastro, Kanada’ya şube açtı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.