• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

HABERLER: 15 yıllık küslük bitti! İbrahim Tatlıses'ten Yıldız Tilbe'ye büyük jest

Defne

Forum Üyesi
669cd2fe05089e4aaa595853.jpg

İbrahim Tatlıses ile Yıldız Tilbe'nin 2009 yılında canlı yayında ettikleri büyük bir tartışma aralarını açmıştı.

İkilinin kavgası 'unutulmazlar' arasına girmişti. Tilbe ve Tatlıses, tam 15 yıl sonra ilk kez bir araya geldi.

milliyet.jpg

YILLAR SONRA YAN YANA!

Tatlıses oğlundan sonra yıllardır kanlı bıçaklı olduğu şirketinin eski sanatçısı Yıldız Tilbe’yle de barıştı. Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses beraber çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyalarında paylaştı. Fotoğraf karesi kısa sürede sosyal medyada 'Yılın Magazin Bombası' olarak yorumlandı.

milliyet.jpg

Canlı yayında kavga edip küsmüşlerdi! İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe 15 yıl sonra barıştı

"SAHNE KIYAFETİ ÖNEMLİ"

Yıldız Tilbe önceki gün Bodrum'da bir mekanda sevenleriyle buluştu. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Tilbe "Her şey yolunda, iki ayda 6 şarkı çıkardım, devamı da gelecek, bundan sonra sürekli şarkı çıkarıp sevenlerimi musmutlu edeceğim." diye konuştu.

Sahne kıyafeti ile göz kamaştıran ünlü sanatçı "Beğenmenize çok sevindim, ben de çok sevdim, sahne kıyafeti önemli." dedi. Özel bir tatile çıkmadığını sahne aldığı yerlere gidince sahne öncesi kendine vakit ayırabildiğini söyleyen Tilbe "Ben hep çalışıyorum, her zaman yoğundum her zaman da yoğun olacağım." dedi.

669cd17a05089e4aaa595844.jpg

"DUYGULANDIK"

Geçtiğimiz günlerde 15 yıldır küs olduğu İbrahim Tatlıses ile bir araya gelerek küslüğü sonlandıran Tilbe gazetecilerin konuyla ilgili sorularına "Çok güzel bir gündü, geçmişi konuştuk, anıları konuştuk, mutlu olduk, duygulandık." diyerek cevap verdi.

669cd1d005089e4aaa59584a.jpg

100 ADET KIRMIZI GÜL

Gazetecilerin, "İbrahim Bey ile bir dahaki buluşma ne zaman?" sorusuna ünlü sanatçı 'Her zaman.' diyerek cevap verdi. Konserde büyük bir sürpriz de yaşandı. İbrahim Tatlıses Yıldız Tilbe’ye 100 adet kırmızı gül yolladı. Yıldız Tilbe sahneden kendisine teşekkür ettikten sonra İbrahim Tatlıses şarkısı ‘Mavi Mavi’yi söyledi.

669cd22805089e4aaa59584f.jpg

Yıldız Tilbe’den8 yıl küs olduğu İbrahim Tatlıses’e zeytin dalı!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.