• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Gürgen Öz'den ikinci çocuk müjdesi!

Defne

Forum Üyesi
65c0edae721699be74ea9e26.jpg

"Harika Kanatlar" filminin galası, önceki gün Nişantaşı'ndaki City's Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşti. Türkiye'ye Union Yapım tarafından getirilen "Harika Kanatlar" filmi birbirinden etkileyici animasyon sahneleri ile çocukların beğenisine sunuldu.

4 Şubat'da gerçekleşen ön gösterimde Çetin Altay, Gürgen Öz, Seda Üren, Nur Gümüşdoğrayan, Berat Efe Parlar gibi isimler bir araya geldi. Ünlü isimler, animasyon filmini çocukları ile birlikte izledi.

"HAZİRAN AYINDA DOĞUMUMUZ OLACAK"

Galaya katılan Gürgen Öz, gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Öz, "Kızım 5 yaşına giriyor ve çok meraklı. Bir şeyler izliyor ve buna engel olamıyorsunuz. Buna dikkat etmeniz gerekiyor ve biz de kontrolümüz altında olsun istiyoruz. Kaliteli içerik olması çocuğun zihin sağlığı için de önemli" dedi.
65c0ee6a721699be74ea9e2e.jpg

Gürgen Öz: Komedi bel altı espri yapmak değil!

MÜJDEYİ VERDİ

2018 yılında Emily Mahringer ile evlenen ve ardından İda Su adından bir kız çocuğuna sahip olan Gürgen Öz, ikinci çocuğun da müjdesini verdi. Yeni bir çocuk beklediklerini söyleyen Gürgen Öz, "Buradan ilk kez açıklıyorum, cinsiyeti belli ama söylemem. Haziran ayında doğumumuz olcak inşallah. Hiç böyle hayal etmemiştim bu günlerimi. Bir kardeş yapalım dedik ve oldu. Ben artık tamamen sinemada bu içeriklere bakıyorum. Tamamen evcimen bir baba oldum ve ona dönüştüm" dedi.
65c0ede8721699be74ea9e2a.jpg

"SAKİNLEŞTİM VE KENDİME DÖNDÜM"

"Babalık bana sakinlik kattı" diyen oyuncu, "Ben biraz hırçın bir bireydim. Sakinleştim ve kendime döndüm. Birçok şey önemini yitirdi. İçimde bir kaplan vardı şimdi de küçük bir ayı yogi var" diyerek gülümsedi.
65c0ee59721699be74ea9e2c.jpg

"5 YILDIR EVİMDE TELEVİZYON YOK"

Gürgen Öz, son dönemde sosyal medyanın gündemine oturan ve reyting rekorları kıran "İnci Taneleri" dizisi hakkında konuştu. Evinde televizyon olmadığını dile getiren Öz, "Arkadaşlar 5 yıldır evimde televizyon yok. Biz artık televizyon izlemiyoruz. Sosyal medyadan her şey önüme düşüyor zaten. Sosyal medyadan gördüğüm kadarıyla güzel de izleniyor. Bu da bir hayat hikayesi ve pavyonlar da hayatın bir parçası. Başarılı diziler de var" dedi.

Gürgen Öz baba oldu: Hoş geldin kızım

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.