• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Gupse Özay'a Barış Arduç sorusu! 'Kasları var ki gösteriyor'

Defne

Forum Üyesi
65bb9367530cb6da5d816998.jpg

2020'de meslektaşı Barış Arduç ile dünyaevine giren ve 2022'de kızı Jan Asya'yı dünyaya getiren oyuncu Gupse Özay, yer aldığı bir bebek bezi markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti. Son dönemde sosyal medyada, annelerin üzerinde mükemmel olma baskısı oluştuğunu, rol aldığı Lohusa filmi ile bu kaygıyı gidermeye çalıştığını belirten 39 yaşındaki Özay, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65bb91e1530cb6da5d81698d.jpg

"YARDIM İSTEMEKTEN KORKMAMAK LAZIM"

Ünlü isim, psikolojik destek almanın gerekli olduğunu ve psikologların bu konuda kendisine yaptığı tavsiyeleri de paylaşarak; "Destek çok gerekli, yardım almak gerekli ve yardım istemekten korkmamak lazım. Ben şeffaf şekilde ‘Çok perişanım, yoruldum’ demeyi seviyorum. Bu karşı tarafa da, bana da iyi geliyor. ‘Yok ya ben on tane doğururum, çok rahat büyüttüm’ lafını etmeyi doğru bulmuyorum. Kolay değil bebek, hepimiz insanız ve tükenebiliyoruz. ‘Benim yardıma ihtiyacım yok’ demeyi seviyoruz ama dememeliyiz. Hatta ‘yardım’ kelimesini bile kullanmamam gerektiği söylüyorlar bana" dedi.

65bb9261530cb6da5d816991.jpg

Çocuğun bireysel özgürlüğünü düşündüğü için kızı ile birlikte kamera önüne geçme fikrine sıcak bakmadığını açıklayan ve "Onun özgürlüğü, hoşlanmayacağını hissettiğim için birlikte oynama tekliflerine açık değilim” şeklinde konuşan oyuncu, ikinci çocuğu düşünüp düşünmediği sorusuna ise “İkinci çocuğu yapmasam da yazabilirim Lohusa filminin ikincisini. Öyle bir ilk çocuk şeyi yaşadım yani. Kardeş güzel bir şey ama anne olarak ikinci çocuğun hakkını vereceğimi düşünmüyorum. O yüzden kusura bakmasın kızım” yanıtını verdi.

65bb926a530cb6da5d816993.jpg

"BÜLENT ERSOY'LA UZAKTAN ARKADAŞ GİBİ OLDUK"

Gupse Özay ayrıca eşi Barış Arduç’un (36) kamera önünde öpüştüğü sahneleri beğendiğini açıklayan Bülent Ersoy ile telefon arkadaşı olduklarını anlatarak; "Çok tatlı, akıllı bir kadın. Gülmekten konuşamadım. Uzaktan arkadaş gibi olduk onunla. Barış’ın oyunculuğunu çok beğendiğini ancak reklamını sevmediğini anlatınca ben de ‘Menajeri değilim, ileteceğim’ dedim" ifadelerini kullandı.

65bb9293530cb6da5d816995.jpg

"KISKANÇLIK OLMUYOR EŞİMLE ALAKALI"

Özay, Arduç’un daha önceki dizilerde kaslarını gösterdiği sahnelerin aralarında kıskançlığa neden olmadığını da söyleyerek; şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni
Gupse Özay'dan eşi Barış Arduç'a: Biraz öv beni hayatım!
Gupse Özay lohusa günlerini anlattı! 'Mahvetti, hayatımı kaydırdı'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.