Gözler Sergen Yalçın ve Şenol Güneş'te!

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
20 Kas 2023
6,528
0
0
Başkan’ın önceki akşam TRT Spor’da, “Sergen Yalçın ve Şenol Güneş, Beşiktaş’ın çok değerli insanları. Ben her iki hocamın da her zaman Beşiktaş’ın gündeminde olacağına inanan bir insanım. Serdar Topraktepe var, önce onunla görüşeceğiz. Her şey olabilir, asla ‘asla’ demeyeceksin. Nuri Şahin bugün Şampiyonlar Ligi finalindeki ilk yardımcı hoca. Hemen gelmek isteyenler var, Solskjaer, van Bronckhorst... Tercihimizi daha çok Türk hoca yönünde evriltmeye başladık. Arkadaşlarım daha sıcak Türk hocaya” sözleri sonrasında, gözler Sergen Yalçın ve Şenol Güneş isimlerinin üzerine çevrildi. 'CAMİAMIN KIYMETLİSİ' Antalyaspor’dan sezon sonunda ayrılacak olan Sergen Yalçın’la konuştuğunu söyleyen Arat, “Sergen Yalçın ile bir telefon görüşmemiz oldu, benim camiamın kıymetlisi. Ancak bu resmi bir görüşme değildi” ifadelerini kullandı. SERGEN YALÇIN BİR ADIM ÖNDE Yönetimin, yerli isimler arasından Sergen Yalçın adına daha sıcak baktığı belirtildi. Nuri Şahin’in Antalyaspor’daki kariyerinin Beşiktaş için yetersiz bulunduğu düşünülürken, Şenol Güneş’in de mevcut kadronun mimarı olmasından dolayı Sergen Yalçın ismine daha olumlu bakıldığı ancak kesin kararın henüz verilmediği kaydedildi. fanatik