Gökhan Zan, Hatay'daki son durumu aktardı

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Hatay'da yaşayan Gökhan Zan, şehirdeki son durumu canlı yayın bağlantısında aktardı

Depremde birçok binanın yıkıldığı ve binlerce insanımızın hayatını kaybettiği Hatay'da yaşayan eski futbolcu Gökhan Zan, FOX TV'ye bağlanan şehirdeki son durumu aktardı.

Enkazların altında birçok insanın cesetlerinin olduğunu söyleyen Gökhan Zan "Cesetlerimizi nasıl tanıyacağız? Cesetlerimiz tanınmaz hale geldi, şişti! Devlet büyüklerimizden rica ediyoruz. Dün bir tane kepçe kalmamış, hepsi gitmiş. Bize ilk gün lazımdınız. 8. günde kimse yok. Hepiniz çalışıyor musunuz şimdi, vicdanınız rahat mı? Herkesi kullanın, koordineyi iyi yapın. Madencileri, askerleri kullanın. Bu insanlar kan ağlıyor. Ses gelen yerler var, düne kadar... 'Biz bir şey yapamayız' deyip gittiler. Bu şehre nasıl girilecek? Bu cesetler nasıl çıkarılacak? Kim yardım edecek? Çalışmıyorlar demiyorum ama yetersiz. Koordinasyon sıfır. Binlerce enkaz hala duruyor. Cesetlerimizi vermeden, kimse oraya kepçe vurmasın. Örf ve adetlerimize göre insanlarımızı defnetmek istiyoruz, bari bunu yapsınlar." dedi.

Bölgedeki ihtiyaçlardan bahseden Gökhan Zan "Milletin sesi olmaya çalışıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza, İçişleri Bakanlığı'na eksik bilgiler veriliyor olabilir. Çalışmadıklarını söylemiyorum ama sahada yaşananları söylüyorum. Yağma olaylarına karşı aldığım notlar var. Güvenlik güçlerince, geceleri kullanılmak üzere elektrik yok! Burası Suriye sınırı! Gece görüş ve termal kameralara sahip araçların ve sistemlerin bölgeye yönlendirilmesi lazım. Güvenlik güçleri için ek destek lazım. İş makinelerinin enkaz alanına görevlendirilmesi lazım. Sağlık sorunu için mobil eczaneler lazım. Bu büyük sorun olacak. Isıtıcı gerekiyor, elektrik yok ve insanlar ısınamıyor. Çadır ve konteynır gerekiyor. Halkın endişesi var. İnsanlar korkudan şehri terk ediyor. İnsanlar gitmeden hasar tespit yapılmalı ve barınma ihtiyaçları karşılanmalı. Lütfen Hatay kendi kaderine terkedilmesin." ifadelerini kullandı.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.