Gökhan İnler'den Beşiktaş sözleri!

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig'e verilen arayı Antalya'da geçiren Adana Demirspor'un deneyimli orta saha oyuncusu Gökhan İnler, önemli açıklamalarda bulundu

2022-2023 sezonunda Süper Lig'e fırtına gibi bir giriş yapan ve adını üst sıralarda tutmayı başaran Adana Demirspor, Dünya Kupası arasını Antalya'daki çalışmalarıyla değerlendiriyor. Tam 26 yıllık aradan sonra 2021 yılında Süper Lig'e yükselmeyi başaran Adana ekibinin 38 yaşındaki deneyimli orta saha oyuncusu Gökhan İnler, kamp otelinde Misli TV'ye özel açıklamalar gerçekleştirdi. "

GENÇKEN VERDİÐİM EMEKLERİN KARŞILIÐINI ALIYORUM"

*Şu anda 38 yaşında futbol oynamaya devam ediyorsun. Bu performansını neye borçlusun? Gökhan İnler: Bu yaşta oynamaya devam etmek beni de mutlu ediyor, neden?
Çünkü gençken çok emeğim var. Ekstra idmanlar, programlar yapardım. İdman bu sonuçta ama onu performansınla maç sahasında göstermek benim için çok önemliydi. - Birkaç gün önce arkadaşlarımla konuşuyordum. Onlar da söylüyor, "Bu yaşta nasıl devam ediyorsun?" diye... Mesela... İdmanlarda hoca 10 diyorsa ben 10 yapardım, 9-8 yapmazdım. Hocanın minimum istediğini tam yapardım. Koşularda git-geller olur ya istasyon çalışmaları... Ben mesela çizgiye basmadan dönmezdim. Her şeyi tam yapardım. Bazı arkadaşlar 1 metre, yarım metre önceden geri dönerdi. Fakat ben biliyordum bu yarım metre beni bir gün daha ileriye götürecek. Bence küçük yaşlarda yaptıklarımın meyvelerini topluyorum.

"ADANA DEMİRSPOR'A %100 KALBİMDEN İSTEYEREK GELDİM"

* Adana Demirspor armasını temsil etmek nasıl bir his? Buradaki hedeflerin neler?
Gökhan İnler: Adana Demirspor'u ben seçtim. Buraya gelmeyi ben istedim. Çünkü biliyorsunuz 2 sene önce 26 yıldır üst lige çıkmamış bir takım... Hep uğraştılar, hep uğraştılar... Kolay bir şey değil TFF 1. Lig'den üste çıkmak... İnişler çıkışlar çok yaşanıyor. Adana Demirspor taraftarı süper! Her maçı yenmek istiyorlar. Tabii ki 26 senedir çıkamamaları ve bunu başarmak istemeleri benim kararımda çok etkili oldu. Kalbimle yüzde 100 buraya geldim ve 1 sene sonra da çıkmayı başardık.

"ADANA ŞEHRİ İLE ÇOK İYİ KAYNAŞTIK"

* Adana şehri ve takımın taraftarı senin için ne anlamlar ifade ediyor?
Gökhan İnler: Onların beklentileri vardı benimle ilgili... Sonuçta hedefimiz ligden üste çıkmaktı. Ben de onun için geldim. Bence taraftarlarla çok iyi kaynaştım. Biz tüm beklentileri takım olarak süper yaptık. En başta başkanımız Murat Sancak sağ olsun bize çok destek oldu. Ve Metin Korkmaz, Gökhan Göktürk... Bugüne kadar çok işler başardılar. Bu bir ekip çalışması... Şehirle birlikte çok iyi kaynaştığımızı düşünüyorum.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.