• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Giderken 180 bin TL'lik tektaşı da götürmüş! 'Oh, yüzüğü kaptım diyecek'

Defne

Forum Üyesi
6544db8286b24a32d4d0fef1.jpg

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil (66), kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan'a, doğum günü partisinde özel yapım bir yüzük hediye ederek evlilik teklifinde bulunmuştu. Yakında nikah masasına oturması beklenen ikiliden kötü haber, geçtiğimiz günlerde gelmişti. Gülseren Ceylan, 12.7 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden şoke eden bir açıklamada bulunmuştu. Ünlü şovmen ile ayrıldıklarını duyuran Ceylan, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

6544d9f586b24a32d4d0fee4.jpg

Sonraki günlerde Nişantaşı'nda objektiflere takılan Mali ise Gülseren Ceylan ile ilişkilerinin bitmesiyle ilgili "No comment" (Yorum yok) diyerek sessiz kalmayı tercih etmişti.

6544da0786b24a32d4d0fee6.jpg

GİDERKEN YÜZÜĞÜ DE ALMIŞ!

Evlenmeleri beklenirken ayrılan çift, bugün '2. Sayfa' programına konu oldu.

Sunuculardan Gülşen Yüksel, Mehmet Ali Erbil'in ayrılık sebepleriyle ilgili "Ev, araba ve pırlatalar istedi. Zaten kredi kartım ondaydı ama para hırsı ağır bastı. Giderken 180 bin TL'lik değerindeki tektaş yüzüğü de aldı. Sürekli 'Ben onurlu kadınım, kimseden bir şey almam' demesine rağmen giderken yüzüğü istedim ancak vermedi" dediğini aktardı.

6544da3286b24a32d4d0feeb.jpg

"BAKTIKÇA MEHMET ALİ'Yİ HATIRLAYACAKMIŞ"

Müge Dağıstanlı ise araya girerek, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6544da6e86b24a32d4d0feed.jpg

"SEVGİLİ MALİ'CİĞİM, ARTIK BU TÜR ORTAMLARA GİRME!"

Programa konuk olan şarkıcı Fatih Ürek, bu sözler üzerine; "Çok özeldir, çok severim Mehmet Ali Erbil'i, buradan sevgilerimi gönderiyorum. Ama artık bu tür şeylere katılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu tür ortamlara, diyaloglara girmemeli. Gereksiz, ihtiyacı yok. Türkiye'nin en büyük şovmenlerinden birisi. Sevgili Mali'ciğim, artık bu tür ortamlara girme. Senin ihtiyacın yok biriyle evlenmeye, yüzük takmaya" diye konuştu.

Mehmet Ali Erbil, Serdar Ortaç ile canlı yayınındayken hüngür hüngür ağladı!
Ebru Şancı'dan Mehmet Ali Erbil yorumu: Hasta bakıcı yerine genç sevgili buldu!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.