• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Gazeteci Güngör Arslan'ın cinayet sanığı: Öldürmeye değil korkutmaya gittim

miRBey

Denetim
Moderatör
n4J1rV2uXEScDySGM8OUKQ.jpg
İzmit'te yerel bir haber sitesinin sahibi gazeteci Güngör Arslan'ın öldürülmesiyle ilgili 6'sı tutuklu 14 kişinin yargılanmasına devam edildi. Arslan'ı öldüren Ramazan Özkan, "Ben o gün oraya öldürmeye gitmedim, korkutmak için gittim" dedi.

İzmit'te yerel bir internet haber sitesinin sahibi gazeteci Güngör Arslan, 19 Şubat'ta ofisinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Arslan'ı öldüren Ramazan Özkan, olaydan birkaç saat sonra yakalanarak, tutuklandı. Yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Burhan Polat, Can Yılmaz, Emrah Yıldırım, Ersin Kurt, Ferhat Yıldırım, Hasan Emre Çelik, Özgür Taşkıran, Kadir Yıldırım ve Ramiz Saatçi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanırken, A.Y, E.T, E.Y. ve Y.B'nin tutuksuz yargılanmasına karar verildi. Kocaeli 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın ilk celsesinde sanıklardan Özgür Taşkıran, Can Yılmaz, Kadir Yıldırım ve Emrah Yıldırım'ın tutuksuz yargılanmak üzere tahliyelerine karar verildi. 6'sı tutuklu 14 sanığın bulunduğu davanın ikinci duruşması bugün Kocaeli 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü.
Y_8nb6kqYkS0ncYI4h8YkQ.jpg
Cinayette azmettirici olduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan avukat Ersin Kurt, hakkında hiçbir somut değil olmadığını halde uzun süredir tutuklu olduğunu söyleyerek tahliyesini talep etti.* ''ÖLDÜRMEYE DEÐİL KORKUTMAYA GİTTİM'' Tutuklu yargılanan Ramazan Özkan, Güngör Arslan'ın ailesine başsağlığı dileyerek, "Ben o gün oraya öldürmeye gitmedim, korkutmak için gittim. Olaydan dolayı da pişmanım" dedi. 'YAKACAKLARSA YAKSINLAR DEDİM' Tutuklu sanık Burhan Polat ise Arslan'ın ofisinin yakılmasını istediğine değinerek, "Daha önce verdiğim ifadeler doğrudur. Yakma eylemini kabul ettim ama iddianamedeki gibi değil. Ersin Kurt istemiş falan böyle bir şey yok. Ben Güngör Arslan için yükselince Ramazan söyledi ve kararlaştırdık. Olay günü kuaföre gittim, Ramazan'a söyleyin, yakacaklarsa yaksınlar dedim. Azmettirici olsam bunu en işlek caddede söyleyecek kadar aptal değilim. Böyle planlama ve tasarlama olmaz. Mağduriyetim giderilmesini istiyorum. Tahliyemi istiyorum" diye konuştu. Savcı, tutuklu 6 sanığın üzerine atılı suçun mahiyeti bakımından tutukluluğun devamını istedi. Mahkeme heyeti sanıkların tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.