Galatasaray ve Beşiktaş Peşinde..

alcnpktn

Forum Üyesi
Dünya futbolunun yıldız isimlerinden Angel Di Maria, formasını giydiği İtalyan devi Juventus'tan ayrıldığını açıkladı. Arjantinli yıldızın geleceği merak konusu oldu.

Sosyal medya hesabından duyurduAngel Di Maria, Juventus ile sözleşmesinin sona ermesiyle yollarını ayıracağını resmen açıkladı. 35 yaşındaki Di Maria, ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu."Bir dönemin daha sonuna geldim"Angel Di Maria, "Zor ve karmaşık bir sürecin ardından bir dönemin daha sonuna geldim. İlk günden beri bana gösterdikleri ilgi için tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim, kendimi her zaman evimde gibi hissettim. Tüm Juventus taraftarlarına şefkatleri için teşekkür ediyorum. Çok büyük bir sevgi" ifadelerini kullandı.40 maçta 8 gol 7 asistSezon başında Ligue 1 ekibi Paris Saint Germain'den bedelsiz olarak Juventus'a gelen Angel Di Maria, bu sezon 40 resmi müsabakada görev aldı. 35 yaşındaki futbolcu 8 kez rakip fileleri havalandırırken, 7 defa da takım arkadaşlarına gol pası verdi.Di Maria'ya ilgi büyükÖte yandan sözleşmesinin sona ermesiyle serbest kalacak olan Angel Di Maria'ya ilgi büyüyor. Arjantin Milli Takımı ile bu sezon gösterdiği performans dikkat çekerken, 2022 Dünya Kupası'nın kazanılmasında büyük rol oynayan yıldız oyuncu Süper Lig'den de takip ediliyor.Beşiktaş ve Galatasaray ilgileniyorDi Maria ile daha önce Beşiktaş'ın da ilgilendiği belirtilirken Arjantinli'nin, şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray'ın da listesinde olduğu kaydedildi. Sezon başında yaptığı yıldız transferlerle dikkat çeken Sarı-Kırmızılılar, şampiyonluğun ardından gelecek sezon da hedeflerine ulaşabilmek için kadro kalitesini korumak istiyor.Suudiler de devredeÖte yandan Sky'ın yaptığı haberde ise Karim Benzema transferinden sonra Suudi Arabistan Ligi'ne yıldız yağmaya devam edeceği ve Di Maria'ya önerilecek astronomik rakamlarla oyuncunun ikna edilebileceği kaydedildi.ajansspor

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.