• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Fenomen yarışma 'Gelinim Mutfakta' başlıyor! Kırmızılı kadın Aslı Hünel'den açıklama

Defne

Forum Üyesi
66aca01e70687e0899cb72f3.jpg

Gelinim Mutfakta'nın 7’nci sezon çekimleri için objektif karşısına geçen Aslı Hünel, seyirci ile arasında sevgiye dayalı bir bağ olduğunu söyleyerek, “Ben kadınları seviyorum, kadınlar da beni seviyor. Birlikte sohbet ediyoruz, yarışıyoruz. Altını seviyoruz, yemek yemeye bayılıyoruz. Ayrıca sevdiğim işi de yaptığım için kendimi çok mutlu hissediyorum. Hele de böyle zevkli ve keyifli bir iş olunca aşkla yapıyorum. İzlenme rakamlarımız da ödülümüz oluyor" dedi.

ÇORAP REKLAMI OLUR MU?

Ezber bozan bir tanıtım filmi ile ekrana dönen Aslı Hünel, çok ses getiren çalışmaya da değinmeden edemedi. Çok güzel tepkiler aldığının altını çizen Hünel, “Bu fikir, Kanal D ailesi ve sevgili yapımcımız Erhan Öz’den geldi. Başlarda çorap reklamı ya da ayakkabı reklamı gibi olur mu diye düşündüm. Hatta ‘Diziye mi başlıyorsun?’ diyenler oldu. Çok heyecan vericiydi ve çok keyif aldığım bir çekim oldu. Müthiş bir ekip ve hummalı bir çalışma sonucu ortaya çıktı hepsi. İnsanlar da çok merak etti” sözleriyle güzel tepkiler aldığını söyledi.
66aca00870687e0899cb72f1.jpg

"HER ŞEYİM YENİLENDİ"

Aslı Hünel, Gelinim Mutfakta ile beraber hayatında birçok yeniliğin de başladığını belirterek, “Sunuculuk dışında severek yaptığım bir diğer işim de müzik. Lakin tempodan dolayı ilgilenemiyordum. Bu yaz çekimlere başlamadan önce hemen stüdyoya girdim. İki yeni parçamız var. Şarkılarıma önümüzdeki günlerde klip çekeceğim. Hem televizyon programım hem yeni şarkılarım... Her şeyim yenilendi diyebilirim” diyerek duygularını dile getirdi.

Kırmızılı kadının Aslı Hünel olduğu ortaya çıktı!

YENİ SEZONA İDDİALI GİRİYOR

Çekimleri devam eden yarışmada her günün en başarılı yarışmacısı bir çeyrek altın kazanacak. Haftanın en başarılı gelini de 10 altın bileziğin sahibi olacak. Yeni sezonda da ekranların en çok izlenen, en çok konuşulan yarışma programı olmayı hedefleyen Gelinim Mutfakta, 5 Ağustos Pazartesi günü Kanal D’de başlıyor.
66aca72970687e0899cb7309.jpg

'Gelinim Mutfakta'da neler oluyor? Herkes kırmızılı kadını konuşuyor

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.