• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Fahriye Evcen'e benzetilen Elif Hilal Yalçın'dan itiraf!

Defne

Forum Üyesi
67165e83784fa370e2d18865.jpg

Ayazın Sonu Güneş" dizisinin genç yıldızı Elif Hilal Yalçın Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Genç oyuncu basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmedi. Yalçın, “Sette küçük bir boşluk bulur bulmaz alışverişe kaçtım. Set ortamı oldukça yoğun geçiyor, ama bu tempoya alışmak beni sektöre adım atarken büyük bir avantaja çevirdi. Her şeyi yaşayarak tecrübe ediyorum; bu da bana paha biçilmez bir deneyim sunuyor. Gökçe Yanardağ annemi, Suat Sungur ise babamı oynuyor. Böylesine değerli isimlerle aynı seti paylaşmak ve onların deneyimlerini kendi yolculuğuma katmak büyük bir şans. Evet, biraz klişe olacak ama gerçekten bir aile gibiyiz.” ifadeleriyle setteki sıcak ortamı anlattı. Modayı yakından takip ettiğini dile getiren Elif Hilal Yalçın, alışveriş tercihlerinde ise farklı bir noktaya dikkat çekti: "Aslında kıyafet alışverişinden çok kitaplara yatırım yapmayı seviyorum. Kıyafet yerine paramı kitaplara harcamak beni daha mutlu ediyor, ama ihtiyaç olunca da mecburen kışlık alışveriş yapıyoruz."

67165d47784fa370e2d18855.jpg

"HAYALİM, AMERİKA'YA UZANAN BİR YOLCULUK"

Genç oyuncu, büyük bir hayalini de paylaşmayı ihmal etmedi: “Fantastik türde bir filmde oynamayı çok istiyorum. Fantastik romanlara bayılıyorum ve hayalim Amerika’ya kadar uzanıyor. Yeni neslin en büyük avantajı hayal kurmayı sevmesi ve bunu başarması. Önemli olan hayal kurmak ve bu hayali gerçekleştirmek için doğru adımlar atabilmek. Ben de bunun için çabalıyorum. Keşke ülkemizde büyük fantastik projeler çekilebilseydi. Umarım bir gün bu yöne evriliriz ve biz de o projelerde yer alırız. Olmadı, biz çekeriz!” diyerek iddialı bir mesaj verdi.

67165dbe784fa370e2d1885f.jpg

"ANNESİ BENİ FAHRİYE EVCEN'İM DİYE SEVİYORDU"

Son dönemde sosyal medyada sıkça Fahriye Evcen’e benzetilen Yalçın, bu konuda samimi açıklamalarda bulundu: "Gerçekten çok fazla mesaj alıyorum. Hatta bir arkadaşımın annesi beni 'Fahriye Evcen’im' diyerek seviyordu. Bu benzetme benim için çok tatlı bir anı oluyor, çünkü kendisi hem çok güzel hem de oyunculuğunu çok beğeniyorum. Bir gün aynı projede abla-kardeş rolüyle karşılaşmak isterim, neden olmasın?”

67165dca784fa370e2d18861.jpg

'Ayazın Sonu Güneş' yakında Kanal D'de! İlk tanıtım yayınlandı
‘Ayazın Sonu Güneş’ başlıyor

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.