• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'Evlilik insan doğasına aykırı' demişti! Aydan Şener: Aşka küsülür mü?

Defne

Forum Üyesi
667be4985a126249b409418a.jpg

1981'de Türkiye güzeli seçilen, aynı yıl Miss World'de Türkiye'yi temsil eden Aydan Şener, 1983'te 'Küçük Ağa'da oynadığı sırada Ayhan Akbin ile dünyaevine girmişti.

1988'de kızı Ecem'i kucağına alan Şener, 1991'de boşanmıştı.Yıllara meydan okuyan tescilli güzel, henüz 19 yaşında yaptığı evlilik ve anne babasının büyük aşkı hakkında yaptığı konuşmalarla dikkat çekmişti.

milliyet.jpg

"EVLİLİK BANA GÖRE DEĞİL"

Ayhan Akbin ile 1983-1991 yılları arasında evli kalan ve bu ilişkiden Ecem (36) adında bir kızı olan Aydan Şener, "Senin için evlilik ne ifade ediyor?" sorusu üzerine çok konuşulan bir itirafta bulunmuştu.

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Aydan Şener'den 'evlilik' itirafı! 'İnsan doğasına uygun değil'

"İNSANLAR EVLİLİĞİ TAŞIYAMIYOR"

Aydan Şener, evliliğin insan doğasına aykırı olduğu açıklamasıyla ilgili konuşup “Aşka küsülür mü? Aşk o kadar güzel bir şey ki yeter ki doğru insanla doğru zamanda buluşulsun. İnsanlar genelde evliliği taşıyamıyor” dedi.

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı ‘Kadına Dair’ adlı kitabının imza gününde hayranlarıyla buluşan isim, 'Hem çok heyecanlıyım hem çok mutluyum, ilk kez böyle bir denemem oldu. Ama çok büyük ilgiyle karşılaştım güzel geri dönüşler alıyorum. İyi ki de yazmışım, insanlarla paylaşmak istedim, kalıcı bir hatıra, bir belge bırakmak gibi düşündüm' dedi.

667be34a5a126249b4094174.jpg

"OYUNCULUKTAN HİÇ KOPMADIM"

İstediği projeler gelmediği için uzun yıllar oyunculuğa ara verdiğini anlatan Aydan Şener, oyunculuk sektörünün hep zor olduğunu anlatıp şöyle konuştu:

Alıntı Metni

667be3ab5a126249b4094176.jpg

"YALNIZLIĞI SEVİYORUM"

‘Evliliğin insanın doğasına aykırı olduğu’ sözlerine açıklık getirip aşka küsmediğini belirten ünlü oyuncu, “Aşka küsülür mü? Aşk o kadar güzel bir şey ki yeter ki doğru insanla doğru zamanda buluşulsun. Evlilikler gördüğüm kadarıyla yüz evlilikten ikisi üçü ancak ideal gidebiliyor. Genelde insanlar evliliği taşıyamıyor. Aşkın bir süresi var. Uzun süredir hayatımda kimse yok, böyle iyiyim rahatım, mutluyum, özgürüm. Buna çok alıştım, yalnızlığı seviyorum. Tabii hayattır bu hiç belli olmaz” dedi.

667be3e55a126249b409417c.jpg

Aydan Şener ameliyat oldu! Ünlü oyuncunun sağlık durumu

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.