• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Esra Erol: Sabunun temizliğine karşı zaafım var!

Defne

Forum Üyesi
65dc3864530cb6da5d81ec45.jpg

2010 yılında hayatını birleştirdiği Ali Özbir ile mutlu bir evlilik sürdüren Esra Erol, önceki gün çocukları İdris Ali ve Ömer Erol ile yeğeninin doğum günü kutlamasına katıldı.

"ÇAĞIN ÇOCUKLARI ÖYLE DEĞİL"

Oğullarıyla birlikte eğlence merkezinde keyifli dakikalar geçiren 41 yaşındaki sunucu, "Kız çocuğu olan arkadaşlarım, 'Sen çok şanslısın, oğulların sakin. Kızlar daha farklı' diyor. Çocukların kendini ifade etmelerine ve duygularını samimiyetle söylemelerine bayılıyorum. Küçük çocuk bir olayla ilgili eleştiri ve yorum getirdiğinde toplumumuzda biraz garipseniyor ama artık çağın çocukları öyle değil, kendilerini ifade etmesine fırsat vermemiz gerekiyor" dedi.
65dc38a3530cb6da5d81ec47.jpg

Esra Erol: Ali'ye iyi insan olduğu için aşık oldum!

"SABUN HAYATIMDA OLMAZSA OLMAZ"

Güzellik sırrı sorulan Esra Erol, "İnsanın güzel hissetmesi ruhunun hissettiğiyle çok alakalı. Bazen bir sabah kalkıyorsunuz, her zamanki gibisiniz ama içinizdeki enerji ve yapabilirim duygusu kendinizi güzel hissettiriyor. Benim için güzel olmanın karşılığı sağlıklı olmaktan geçiyor. Düzenli spor yapmaya çalışan biriyim. Yürüyüşe önem veriyorum. Dikkatli beslenmeye çalışıyorum. Güzel bir sabun ve onun kokusu, iyi temizlenmiş bir cilt benim için. Herkesin güzellik sırrı olabilir ama dediğim gibi içimiz ne hissediyorsa oyuz" cevabını verdi.

Ünlü isim, "Sabunla ilgili takıntınız var mı?" sorusuna, "Sabunu çok seviyorum. Sabunun temizliğine karşı zaafım var. Sabun hayatımda olmazsa olmaz" yanıtını verdi.
65dc38ab530cb6da5d81ec49.jpg

"GÖRDÜĞÜNÜZ HER VİDEOYA İNANMAYIN"

Geçmiş yıllarda çektiği bir videonun içeriği yapay zeka ile değiştirilerek dolandırıcıların hedefi olan Esra Erol, "Şikayetimizi yaptık. Bundan sonra soruşturma süreci var. Süreci sevenlerimle paylaşacağım. Bence gelecek çağın en büyük sıkıntısı yapay zekanın yanlış ellerde kullanılmış olması. Görüntüdeki kişi benim, orada benim sesim kullanılsa bile anlatılan ifadeler bana ait değil. Güvenilir kişiler üzerinden bunu yapmaları çok tehlikeli. Gördüğünüz her videoya inanmayın. Zaten bir duyuru yapacak olsak kendi platformumuzdan, haber kanallarımızdan ve basın bülteniyle yapıyoruz" sözleriyle uyarıda bulundu.
65dc38da530cb6da5d81ec4c.jpg

Esra Erol'un 'Bana öyle bakma' paylaşımına eşi Ali Özbir kayıtsız kalamadı!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.