• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Eser - Berfu Yenenler çiftinin oğlu Kuzey 5 yaşına girdi! 'Hep gül ki güneşler açsın'

Defne

Forum Üyesi
6704c62d885e3473086ce046.jpg

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015'in dördüncü güzeli seçilen Berfu Yenenler, 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. İki çocukları olan çift, mutlu evlilikleriyle magazin camiasının mercek altına alınan çiftleri arasında yer aldı.

Berfu Yenenler ile oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, ilk evlatları Kuzey'i, evlendikleri sene kucaklarına almıştı. Çiftin, 2021 yılında ise oğulları Mete dünyaya gelmişti.

milliyet.jpg

KUZEY 5 YAŞINDA!

Yenenler çiftinin 2021 yılında dünyaya gelen oğulları Kuzey, geçtiğimiz gün 5. yaşına girdi. Berfu Yenenler ve Eser Yenenler, sosyal medya hesaplarından oğullarının doğum günü karelerini duygusal notlarla yayınladılar.

6704c4c7885e3473086ce03e.jpg

"DAHA İYİ BİR ANNELİK YOLCULUĞU HAYAL EDEMEZDİM"

Berfu Yenenler, paylaşımına "İyi ki doğdun ilk göz ağrım. Daha iyi bir annelik yolculuğu hayal edemezdim... Hep gül ki güneşler açsın. Seni çok seviyorum küçük adam Kuzey Emmi" notunu düştü.

6704c509885e3473086ce040.jpg

"BU OLAĞANÜSTÜ ANLARIN ÜSTÜNDEN 5 YIL GEÇMESİNE İNANAMIYORUM"

Eser Yenenler ise paylaşımında, "Tüm bu olağanüstü anların üstünden 5 yıl geçmesine inanamıyorum. Seni çok seviyorum oğlum. İyi ki doğdun Kuzey’im" ifadelerini kullandı.

6704c53c885e3473086ce042.jpg

Hülya Avşar 'ünlü olmak için eşine yürümüşsün' demişti! Berfu Yenenler'in paylaşımları olay oldu
Hülya Avşar'ın Berfu Yenenler'e sözleri gündem olmuştu! Eser Yenenler'den cevap

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.