Erman Toroğlu: "Giresun'un golü güme gitti"

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Giresunspor-Beşiktaş maçının ardından A Spor ekranlarında yorumlarda bulundu.

"BEŞİKTAŞ KÖTÜYE GİDİYOR"

"Beşiktaş genel olarak son 20-30 dakikaları kötü oynuyor. Gittikçe iyi olması gerekiyor takımın ama olmuyor. Bugün de gol iptal olmasa berabere bitecek maç."

"CENK'İN KAFASI SAHADA DEÐİL"

"Cenk Tosun oyuna giriyor, 5 dakika sonra sarı kart görüyor. Bu ne demek? Oyuncunun kafası sahada değil. Böyle bir şey olmaz. Ronaldo bile yedek kalınca böyle davranmıyor."

EN KEYİF VERMEYEN TAKIM...

"Başakşehir ve Fenerbahçe maçları keyif veriyor. Beşiktaş ve Galatasaray bir öyle bir böyle. En keyif vermeyen takım Trabzonspor."

"OFSAYT ÇİZGİLERİNE GÜVENMİYORUM"

"Hakemlerin oyun bilgisi hiç yok. Hem oyunu çok sık durduruyorlar hem de oyun durunca oyuncularla muhabbet ediyorlar. Bir de tavla verelim size, futbolcularla keyif yapın sahada. Böyle şey olur mu? Ben bizim ligimizde çekilen ofsayt çizgilerine de yıllardır güvenmiyorum."

"DEVRE ARALARI 20 DAKİKA SÜRÜYOR"

"Bizim ligimizde devre araları 20 dakika sürüyor. Şampiyonlar Ligi'nde, Dünya Kupası'nda 1 saniye geciktir bakalım devre arasını ne oluyor! Bunların hepsi kural, ikinci yarıya 2 dakika kala sahaya çıkarsın, oyuncular sahaya gelmezse rapor edersin. Senin soyunma odasını ne zaman terk edeceğin bile belli. Her şeyi 'idare' ediyorlar ligde."

"SEZON BAŞI BÖYLE DEÐİLDİ"

"Sezon başında Beşiktaş'ı izlerken çok keyif alıyordum. 'İnşallah böyle giderler' dedim ama olmuyor. Fenerbahçe ve Başakşehir'de tam tersi mesela, sürekli olarak gelişiyorlar. Bir de Adana Demirspor fena işler yapmıyor. Beşiktaş kötüye gidiyor oyun olarak."

"BU ZEMİNDE NASIL MAÇ OYNANIR?"

"Geçen hafta hipodroma gittim maç izlemeye, bugün maç oynanan zeminden daha iyiydi. Bu zeminde nasıl maç oynanır? Oyuncuların sağlığını düşünmüyor musunuz? Bu maçın bu kadar ağır bir zeminde oynanmasının tek sorumlusu TFF'dir."

"İLK İPTAL DOÐRU"

"Beşiktaş'ın iptal edilen golünde verilen karar doğru. Golden önce ofsayt ve hatta Weghorst'un elle oynaması var. Ancak hepsinden önce de penaltı var."

"TESADÜFİ BİR GOL"

"Tayyip Talha'nın golü tamamen tesadüfi bir gol. Bilerek atıldığını düşünmüyorum. Tayyip topa öyle bir vurdu, top doğru yere gitti. Hepsi bu kadar."

"GİRESUN'UN GOLÜ GÜME GİTTİ"

"Giresunspor'un iptal edilen golünde bence ofsayt yok. Kollar ofsayt sayılmaz, şüphesiz. Net şekilde golün 'güme gittiğini' söyleyebiliriz. Çizgiler doğru çekilmemiş. Bu çizgiyi bana açıklasın birisi. Bu çizgiyi kim çektiyse gözlerinden öperim."

Kaynak: Sporx

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.