• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Erkin Koray'ın ölümü sanat dünyasını yasa boğdu | Ünlülerden taziye mesajları

Haberci

Forum Üyesi
8t_YUoN0JUG7SwiAXug96g.jpg
Anadolu rock müziğin efsane ismi Erkin Koray, Kanada'nın Toronto şehrinde kaldırıldığı hastanede 82 yaşında hayatını kaybetti. Hafızalara kazınan şarkılarıyla Türk müziğine damga vuran Erkin Koray'ın vefatının ardından ünlü isimler art arda başsağlığı mesajları yayınladı. İşte ünlü isimlerin Erkin Koray paylaşımları...

YspxVgXSqEiqcrHSmeNUXg.jpg
Uzun süredir Kanada'nın Toronto şehrinde yaşayan Anadolu rock müziğin efsane ismi Erkin Koray, kaldırıldığı hastanede 82 yaşında hayatını kaybetti.
CIrBgQgh9kGQUDPaOhe5SQ.jpg
Usta sanatçının ölüm haberi Türkiye'yi yasa boğdu.*Ünlü isimler Erkin Koray'ın vefat haberinin ardından art arda başsağlığı mesajları yayınladı. İşte ünlü isimlerin Erkin Koray paylaşımları...
awA-Z3XQmU65k19T-Q7tFA.jpg
Nazan Öncel: Fesuphanallah demeyen var mıdır içimizde; ya da Gönül Salıncağı'na binmeyen, Kör olası Çöpçüler aşkımı süpürmüşler diyen de biz değil miydik? Öyle bir geçer zaman ki diye de az ağlamadık hani... Hey gidinin Erkin'i hey! Getirin bana o günleri yakalım bugünleri.Türk Rock Müziğinin başı sağ olsun. Sevgi saygıyla. Fotoğraf 1996
ZTTvyf-O9kKepBfYWVzXAQ.jpg
Ayşegül Aldinç: O da gitti... Yalnızlar Rıhtımı'nın tam ortasında ıssız kaldık... #ErkinKoray
P4TCrqRhCEC_mVYzdlSy3w.jpg
Sıla Gençoğlu: Ve bir baba daha gider... Başımız sağ olsun. #ErkinKoray
6kqIZDyBok2gjfwMiKzmzA.jpg
Işın Karaca: Bir ustaya daha veda ettik... Yolun ışıkla dolsun... Mekanın cennet olsun Erkin Abi #erkinkoray
3iqW6khCfUOVE3V0F9DfyA.jpg
Demir Demirkıran: Ah be Erkin Ağabey... Dün gibi, bütün o muhabbetlerimiz Kanlıca'dan, New York'a. Çok büyük değerler bıraktın bize şarkılarınla, yıllarca söyledim sahnede. Ne büyük şanstır ki aynı hayat dönemine denk geldik tanıdım seni, şarkılarını, seni bilenleri, sevenleri tanıdım, Damla'yı tanıdım. Huzurla, müzikle...
In4E0bXPv0-tkXrJ2dsV1g.jpg
Mahsun Kırmızıgül: Çok değerli ustamız*Erkin Koray'ı kaybetmişiz. Çok üzgünüm. Önce Barış Manço, sonra Cem Karaca ve şimdi Erkin baba bizlere veda etti. Büyük ustanın yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Her zaman kalbimizdesin. Ah baba ah şarkılarının çocukluğumda çok anısı var.
R4xnwxbbYUKr1WVT14L2Cw.jpg
Yeşim Salkım: O da gitti... hepsi birer birer... Erkin Baba huzurla uyu...
jVVbhm88YEeqbXVgFGN0UQ.jpg
İskender Paydaş: Kardeşi Korkut Koray babamın orkestrasının davulcusuydu, elinde büyüdüm.Yeğeni Tayla Koray bebekliğimizden yana arkadaşım... Kendimi bildim bileli yaşamımın bir yerlerinde olan, birlikte çalışma fırsatını da bulduğum, daha bir hafta önce hal hatır sorduğum, benim için gerçek anlamda ölümsüz bir kahraman olan Erkin abimin bu dünyadan göç ettiğine inanmam çok zor olacak. Çok üzgünüm çok...
Im7W_DE7skODXGEuvKTleQ.jpg
Sabahat Akkiraz: Ah Sevgili #ErkinKoray korkutma bizi demiştim. Sen de bizi bırakıp gittin. Çok üzgünüm. Halkını bu kadar derinden etkileyen, iz bırakan az sanatçı vardır. Sanat ailemiz biraz daha eksildi. Nur içinde uyu
wnmPAkq_R0mjfp08Z3Q6pQ.jpg
Emre Karayel: Erkin Baba'yla 20'li yaşlarda tanışırsın eğer şanslıysan. Bir şey vesile olur hayatına girer ve kuluçka dönemi yoğun geçer. Sabah akşam dinlersin. Dinlersin,Sonra çalarsın. Sonra hepsi.. Teşekkürler* #ErkinKoray
k9q7ox99v0q-PS2m439tQg.jpg
Can Yılmaz: O, sadece bir rock müzisyeni değil, benim gençlik yıllarımın sesi, anılarımın melodisiydi. Güle güle Erkin 'Baba' seni de unutmayacağız...
E50o31WG7k6G815L4slEKg.jpg
Haluk Levent: Ne dersem kelimeler kifayetsiz olacak. Baba! Çok özleyeceğim seni.
uAyDA753Uk-bhml2D0BfQQ.jpg
Ceza: Saygı ve rahmetle...
MKvIN2mOf0inZGlEB9xl7A.jpg
Orhan Gencebay: Mekanın cennet olsun kadim dostum, sevgili kardeşim Erkin Koray. Üzüntüm tarifsiz. Ölümsüz eserlerinle her daim yaşayacaksın. Huzur içinde uyu.
rlAlBHdUu0efpYf6V_V-sg.jpg
Emel Sayın: Sevgili Erkin Koray'ı kaybettik. Kendisine Allah'tan rahmet, tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.