• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Edvina Sponza'dan muhabirlere tepki: Arkadaşlar bu nedir!

Defne

Forum Üyesi
653a345886b2452c3488222e.jpg

Bir dargın bir barışık aşk yaşadığı eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile ilişkisiyle gündeme gelen sosyetik güzel Edvina Sponza, geçtiğimiz aylarda Bebek'te görüntülenmişti.

SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Sabah saatlerinde köpeği ile yürüyüş yapan Edvina Sponza, parkta kısa bir mola vermişti. Köpeğiyle biraz vakit geçirdikten sonra yanına gelen sevgisi İbrahim Kutluay ile sarılan Sponza, sonrasında tekrar oturmuştu.
653a37f086b2452c3488224a.jpg

Keyifli halleriyle dikkat çeken eski basketbolcu, sevgilisinin köpeğiyle uzun uzun oyun oynamıştı.
653a380386b2452c3488224c.jpg

İbrahim Kutluay-Edvina Sponza çifti Belgrad Ormanı'nda yürüyüş yaptı

"BARIŞMA GİBİ BİR DURUMUM YOK"

Kutluay ile 11 yıldır bir dargın bir barışık aşk yaşayan Sponza, son ayrılıklarında net konuşmuştu. Kesin olarak ayrıldıklarını söyleyen Sponza, "Benim o şahısla işim olmaz. Barışma gibi bir durumum yok" demişti.
653a4a5286b2452c34882359.jpg

"BEN ZATEN HER GÜN BURALARDAYIM"

Sponza, önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi. Basın mensuplarının bir anda peşinden koşturmasına çok şaşıran Sponza, “Arkadaşlar bu nedir! Ne oluyor ben anlamıyorum. Ben zaten her gün buralardayım” diyerek kendisini görüntülemek isteyen gazetecilere sitem ederek yürüyüşüne devam etti.
653a37c386b2452c34882247.jpg

Edvina Sponza köpeğiyle fotoğrafına gelen yoruma kayıtsız kalamadı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.