• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Doğu Demirkol: Belki de kendimi sahneye atarak sevilmeye çalışıyorumdur!

Defne

Forum Üyesi
6682a8e1476db68b62c481c9.jpg

Doğu Demirkol, Zorlu PSM YouTube kanalında Psikolog Pınar Sabancı'nın sorularını cevapladı. Ünlü komedyen, "Yaptığın iş kabul edilme isteğinin bir parçası olabilir mi?" sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

"YUHALANINCA DEPRESYONA GİRMİŞTİM"

Alıntı Metni

6682a8f8476db68b62c481cb.jpg

"KÜÇÜK DÜŞÜRMEK İÇİN Mİ ÇAĞIRDIN?"

Doğu Demirkol, "Belki de sevilmeye çalışıyorumdur sahneye kendimi atarak. Öyleyse peki bunun bir çözümü var mı? Ne yapmalıyım yani? Bunu burada çözeceksen sor, çözmeyeceksen beni niye çağırdın? Beni buraya küçük düşürmek için mi çağırdın? Yok sevgisiz misin, zavallı mısın? Atmış oraya da başlığı ‘Travmalardan Mizaha’ diye gelsin de aşağılayayım" şeklindeki esprili yanıtıyla sunucu ve stüdyodaki izleyicileri kahkahalara boğdu.
6682a901476db68b62c481cd.jpg

Doğu Demirkol'dan 'Yetenek Sizsiniz' itirafı! 'Aşağılık biri gibi hissetmiştim'

"KÜÇÜK ÇOCUK İŞTAHIYLA YAŞAMAK GEREK"

"Yaşadım demek için ne yapmalı?” sorusuna ise Doğu Demirkol, "Son günlerde izliyorum; yaşlılara soruyorlar ya hani 'Neyden en çok pişmansınız?' veya ne yapmazdınız?' diye. Onlar da hep yapmadıkları şeylere olan pişmanlıklarını söylüyorlar. Yaptıklarından ziyade 'Neden şunu yaptım?' demiyor birçok insan. 'Keşke daha çok eğlenseydim, keşke daha çok insan tanısaydım' demiyorlar. Bence yaşadım demek için yaşamalıyız. Yapabileceğimiz ne varsa küçük bir çocuk iştahıyla, hani küçük çocuklar herkesi tanımak ister, herkesle sohbet eder, şaşırır tam da öyle ve büyük edalarına girmeden yaşamak gerek. Bir noktada bize bir şey oluyor, bir noktada şaşırmayı kesiyoruz veya yeni bir şey öğrendiğimizde onu zaten biliyormuş gibi yapıyoruz ve büyümüş gibi yapma çabamız oluyor. İşte ona girmeden, çocukluk iştahıyla her şeye şaşırmak lazım bence. Her yeni şeyi kucaklayıp onun tadını çıkarmak lazım diye düşünüyorum" cevabını verdi.
6682a90c476db68b62c481cf.jpg

Tüm ekip isyan edince Acun Ilıcalı devreye girdi! Doğu Demirkol 'O Ses'ten çıkarıldı

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.