• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Dilara Aksüyek sokak ortasında ağladı! Flaşlar patlayınca kendini tuvalete kilitledi

Defne

Forum Üyesi
667a8498ac47e4fb8308afe9.jpg

Cihangir'de sokak ortasında ağladığını öğrenilen Dilara Aksüyek, fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olup, yüzünü gizledi.

Bir anda yerinden kalkan ünlü ismin, arkadaşları ile oturduğu mekanın tuvaletine kendini kilitlemesi dikkat çekti.
667a8622ac47e4fb8308b037.jpg

ARKADAŞLARINI GÖNDERDİ

Uzun süre tuvaletten çıkmayan 36 yaşındaki oyuncu, daha sonra arkadaşlarını muhabirlerin yanına gönderdi. Aksüyek, konuşmak istemediğini ve izni olmadan görüntülerinin çekilemeyeceğini iletti.
667a83b7ac47e4fb8308afd3.jpg

Murat Ceylan'la aşk haberleri çıkmıştı! Dilara Aksüyek konuya açıklık getirdi

"MURAT'LA NE ALAKASI VAR?"

Murat Ceylan ile aşk yaşadığı iddia edilen Aksüyek, hızlı adımlarla mekandan dışarı çıktı. "Biraz üzülmüştüm, ondan oldu. Şimdi eve gidiyorum. Bunu yapmazsanız olur mu? Kötü bir haber aldım, ondan ağladım. Bu benim doğal hakkım. Bunun Murat'la ne alakası var? Üzücü bir şey oldu ağladım, hâlâ ağlıyorum. Şimdi de evimin önündeyim, neden böyle yapıyorsunuz? Neden benim üzerime gelip, üzüyorsunuz?" sözleriyle sitemini dile getirdi.
667a83baac47e4fb8308afd5.jpg

15 DAKİKA SONRA ÖZÜR!

Dilara Aksüyek'in yardımcıları, 15 dakika sonra basın mensuplarını arayarak, "Dilara Hanım sizlerden özür diliyor. Kafasını biraz topladı. Sizlerden ricası çekilen görüntülerin silinip, yayınlanmaması. İstiyorsanız aşağı inip, güzel bir röportaj vereceğini" söyledi" dedi.
667a83bcac47e4fb8308afd7.jpg

Magazin muhabirleri, panik halleriyle dikkat çeken ünlü oyuncunun "röportaj verme karşılığında görüntülerinin silinmesi" talebini kabul etmedi.

Dilara Aksüyek: İç çamaşırıyla neden dışarıda gezeyim?

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.