• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım merkezi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

"Diğer takımlar nasıl aldı ise Beşiktaş'ta öyle aldı"

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
Fırat Günayer; Beşiktaş'ın transfere iyi başladığını düşünüyorum. İki isim geldi zaten o yüzden de eleştiriler durmuş vaziyette. İki isimde Türkiye liginin üzerinde isimler. Paulista'da bu ligin üstünde stoper, Rafa'da bu ligin üzerinde bir oyuncu o yüzden de şu an itibariyle zaten çok artık ki ben bunu hep söyledim yani transfer döneminin bitmesini beklemek lazım eleştirmek için şu anda iki isim aldı ve iki isim de Süper lig seviyesinin oldukça üzerinde olduğu için ben Beşiktaş'ın transfer dönemina kötü başlamadığını düşünenlerdenim. Rafa bana göre aynı zamanda psikolojik bir kırılma. Beşiktaşlıların uzun zaman yıllardır sakat, problemli kendi takımında oynamayan, depresyonda bunalımda bir sürü adam geldi Beşiktaş'a son yıllarda ve hepsi de tartışmalı adamlardı, hepsinin geçmişinde belli başlı problemler vardı ve o kadar insanlar özellikle rakip taraftarlar o kadar alışmış ki Beşiktaş'ın bu nerede sıkıntılı oyuncu. var ise almasına Rafa geldiği zaman ben bakıyorum çok yoğun Beşiktaşlılardan daha fazla rakipler konuşuyor nasıl aldı diye... Diğer takımlar nasıl aldı ise Beşiktaş'ta öyle aldı. Diğer takımlar nasıl limitin içinde bir şekilde oyuncularını tanımlayabiliyorsa Beşiktaş'ta bunu tanımlıyor. Bu para verilir mi derdi oldu. Büyük oyuncu getirmek istiyorsan, aktif oyuncu getirmek istiyorsan geçen sezon 45 maça çıkmış, bir önceki sezon 46 maça çıkmış oyuncu getirmek istiyorsan iyi para vermek zorundasın. O yüzden d eben Rafa transferini bu kadar fazla konuşulmasının da aslında psikolojik anlamda önemli olduğunu düşünüyorum. Hep şu algı vardı Galatasaray, Fenerbahçe hep büyük yıldız alır Beşiktaş acaba alır mı? Potansiyeli tartışılacak adam alır. Beşitaş gitti çok net bir transfer yaptı. Psikolojik anlamda önemli bir hamle olduğunu düşünüyorum. Sercan Dikme; Psikolojik açıdan baktın bir de saha içini konuşalım. Bronckhorst'un bu transferden çok memnun kaldığını söyleyelim. Rafa Silva'yı forvet arkası mevkiinde oynatacak. Beşiktaş'ta şimdi çok çok büyük ihtimalle sıradaki transfer kanat noktasına olacak. Orada sağ kanata bir transfer bakılıyor. Rafa Silva İstanbul'a geldikten sonra tanıtım videosu paylaşıldı en azından geldiği andan itibaren geri dönüşlerin Rafa Silva'nın çok sıcak kanlı olduğunu, adaptasyon problemiyle ilgili çok büyük problem yaşacağını düşünmüyor içeride yetkililer. İngilizce'yi terli şekilde biliyor. Portekizli oyuncuların adaptasyon probleri itibariyle dilden dolayı böyle sıkıntılar yaşanabiliyor. Rafa Silva'da bu çok olacak gibi değil yi bir transfer. Operasyondaki gelişi, gidişi her anlamıyla çok büyük bir isim. Son 3 yılda hem gol asist hem golde çift haneli rakamlara ulaşmış ve Bronckhorst'un da ikinci forvet olarak görmek istediği, taktik disiplinde de çok önemli bir yere sahip olacak. Brad Friedel Copa America'na ya gitti orada yaptığı çalışmaları geldiğinde anlatacak. Samet Aybaba kendi çalışmalarını paylaşacak ve en önemlisi Bronckhorst'un talepleri bir kez daha dinlenecek. Beşiktaş'ta transfer adına kritik günün teknik direktör ve yöneticilerin birlikte yapacağı toplantı ardından evrilecek olacağını söyleyelim.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.