• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Didem Kınalı'nın garip sahne anısı! 'Bir beyefendi parmağımı ısırdı'

Defne

Forum Üyesi
66e914d1581541832ebed86a.jpg

Pınar Kerimoğlu'nun her hafta ünlü isimleri konuk ettiği YouTube kanalının bu haftaki konuğu, Didem Kınalı oldu. Oryantal hayatına son verip şarkıcılığa adım atan Kınalı, yeni kariyeri ve karşılaştığı engellerle ilgili konuştu.

Oryantalliği bırakıp şarkıcılığa hızlı bir geçiş yapan Kınalı, "Neden bıraktın, iyi kazanmıyor muydun?" sorusuna şu cevabı verdi:

Alıntı Metni

66e91459581541832ebed85c.jpg

"BAŞKA ŞAKA YAPIYOR ZANNETTİM"

"Sahnede yaşadığın en garip olay neydi?" sorusu karşısında ilginç bir anısını anlatan ünlü isim; "Çok şey yaşadım ama en garibi, bir gün sahnede dans ediyordum. Ön masalarda oturan bir beyefendi ayağa kalktı, elini uzattı elimi öpmek için, ve bir anda parmağımı ısırdı. Başta şaka yapıyor zannettim, çekmeye çalıştım ama ben çektikçe o daha çok ısırdı. En son çığlıklarımı duyan garsonlar araya girdiler, ancak öyle bıraktı. Kulise geçtim ve pansuman yapmak zorunda kaldık, parmağımı kanatmıştı" dedi. Kınalı ayrıca, sahnede en çok kadınlar tarafından taciz edildiğini de söyledi.

66e91462581541832ebed85e.jpg

Oryantalliğe veda eden ve sahnelere şarkıcı olarak devam eden Didem Kınalı, ilk şarkıcı olarak sahneye çıktığı günden bahsederek; "İlk şarkıcı olarak çıktığım sahneden indim, bana 'Çok yoruldun değil mi?' diye sordular. 'Ne yorulması, ben böyle 10 sahne daha yaparım' dedim. Menajerim sahne sonrası bana bir zarf ile ödememi gönderdi. Görünce şok oldum, hemen aradım. 'Bir yanlışlık var galiba, burada çok para var' dedim. 'Hayır, o paranın tamamı senin' dediler ve çok sevinmiştim" ifadelerini kullandı.

66e9148d581541832ebed864.jpg

"DANS EDERKEN AĞLADIM"

"Sahnede dans ederken sürekli gülümsemen, şovunun bir parçası mı?" sorusuna samimi bir yanıt veren şarkıcı; "Hayır, o an kimse sizden onu istemiyor. Ben sahnede ne hissediyorsam öyle davranan birisiyim. Normalde gülmeyi çok severim ama babamın öldüğü gün, şarkıcılar gibi ben de sahneme çıktım ve dansımı ettim. Ama dans ederken, kimseye fark ettirmeden ağladım" şeklinde konuştu.

66e914b1581541832ebed867.jpg

Kınalı, "Sana destek olan var mı?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

Alıntı Metni
Didem Kınalı: Oje süren sevgilim olamaz
Nez ve Rüştü Onur Atilla aşkına Didem Kınalı'dan yorum! 'Benim kitabımda öyle geçmez'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.