• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Deniz Çakır: Kriminal hastasıyım!

Defne

Forum Üyesi
6692595f5e5aabdd4880c2b9.jpg

Deniz Çakır, Melis İşiten'in YouTube programına konuk oldu. "Herkes tiyatro yapmak istiyor ama istikrar yok" diyen oyuncu, "Eskiden daha çok devlet tiyatroları, müfredatı belli oyunlar vardı ve yönetmen oyuncuyu belirliyordu. Şimdi oyununu, yönetmenini seçebiliyorsun. 'Bir projem var, yapmak istiyorum' dediğinde kendini sahnede buluyorsun. Çok iyi prodüksiyonlar var, sinema formatında işler yapılıyor. Bu tür işler ortaya çıktığında bir şey yapmış oluyoruz. Yoksa köhne bir oyunu yeniden sahnelemek değil artık olayımız" şeklinde konuştu.

"YÖNETEN SAHNEDE OLMAMALI"

Artık oynamak değil, yönetmek istiyorum ama kendi oynadığım oyunu yönetmek değil. Yöneten tarafın sahnede olması ya da partnerim olması bana göre değil. Derdi olan, meselesi olan, az kişilik bir oyunun yönetmenliğini yapmak isterim. Çok iyi Türk yazarlar var. Türk bir yazarın oyununda ama bu toprakların hikayelerini oynamak da çok isterim.
6692596e5e5aabdd4880c2bd.jpg

Deniz Çakır'dan 'Yaprak Dökümü' itirafı!

"ADLİ TIP UZMANLARINI TAKİP EDİYORUM"

Hayalindeki meslekten bahseden 'Yaprak Dökümü'nün Ferhunde'si, "Kriminal hastasıyım. Baya adli tıp uzmanlarını takip ediyorum Instagram'da, onlar da beni. Başka bir meslek seçme şansım olsa kesin adli tıpçı olurdum" ifadelerini kullandı.
669259965e5aabdd4880c2d3.jpg

"KIZ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİ İÇİN BAĞIŞLADIM"

Eylül 2023'te Bilgehan Baykal'la evlenen Çakır, "Nasıl bir dönemden geçiyorsun?" sorusuna, "Kendimi ıssız ve yanlız hissetiğim bir dönemdeyim. Kedim Şati vefat ettikten sonra boşluğa düştüm. İstanbul onsuz çok boş benim için. Kendimi seramik çalışmalarına verdim. Çalışmaktan çok keyif aldığım Givin diye bir yardım kuruluşu var. Kilden yaptığım kedi figürlerini, kız çocuklarının eğitimi için oraya bağışladım" yanıtını verdi.
669259875e5aabdd4880c2d1.jpg

"YANLIZLAŞTIRILMAKTAN KORKUYORUM"

İnsanlara olan güvenini yitirdiğini söyleyen 42 yaşındaki oyuncu, "Elimde bir sihirli değnek olsa insanlara güvenmek isterdim. Savunmadığım düşüncelerle yargılanmak beni biraz tüketse de artık yanlızlaştırılmaktan korkmuyorum sanırım" dedi.
669259a35e5aabdd4880c2d5.jpg

Deniz Çakır: Evlilik yol arkadaşlığı demektir!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.