• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Demet Akalın'dan eski fotoğrafçısı Dilan Polat hakkında yorum: Birtakım şeyler hissedince uzaklaştım!

Defne

Forum Üyesi
65435d9986b24a6508bf3708.jpg

Bir zamanlar doğum fotoğrafçılığı yapan Dilan Polat'ın sosyal medya fenomenliğiyle başlayan ünü yakın zamanda adeta bir patroniçeye dönüşmüştü. Kısa sürede büyük bir servetin sahibi olan Polat çifti ve yakınları aşırı harcamaları ve lüks yaşantılarıyla dikkatleri üzerlerine çekmişti.

SORUŞTURMA AÇILDI

Polat ailesinin servetinin yasa dışı yollarla edinildiğine dair haberler gündeme bomba gibi düşmüş; Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında kara para aklama iddiasıyla soruşturma başlatılmıştı.
65435ba086b24a6508bf36f8.jpg

Engin Polat ile Dilan Polat gözaltına alındı! İşte operasyonun ayrıntıları

GÖZALTINA ALINDILAR

Polis, Polat çiftini dün gece yarısı Çekmeköy'deki evlerinden gözaltına almıştı.
65435bc286b24a6508bf36fa.jpg

ESKİDEN DEMET AKALIN'LA ÇALIŞTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Eskiden mütevazı bir hayat yaşayan ve doğum fotoğrafçılığı yapan Dilan Polat'ın bir dönem Demet Akalın ile de çalıştığı ortaya çıktı.

Gözaltındaki Dilan Polat'tan 'pes dedirten' talep!

"DİLAN BÖYLE BİR KIZ DEĞİLDİ"

'Demet ve Jess'le Gel Konuşalım'da dikkat çeken açıklamalar yapan Akalın "Esra Balamir getirmişti bana Dilan Polat'ı. Fotoğraflar çekmesi için. Gülşen'e götürmüştüm onun oğlunun fotoğraflarını çeksin diye. Bizim sahne fotoğraflarımızı çekerdi, eşiyle gelirdi. Dilan böyle bir kız değildi" dedi.
65435be986b24a6508bf36fe.jpg

"İNAN ÜZÜLDÜM!"

Ünlü isim açıklamasında "Sonra birtakım şeyleri hissettiğim için uzaklaştım. Benimle ve Hira'yla dalga geçen videolar yaptı, benim için orada bitti. Sabah onu o halde izleyince inan üzüldüm!" cümlelerine yer verdi.
65435bd186b24a6508bf36fc.jpg

"ANNESİ HESAPLARI KARIŞTIRMIŞ"

Bir dönem Dilan Polat'ın videosunun altına Demet Akalın'ın kızı Hira'nın hesabından, "enerciii bu kızdan nefretcii" yorumu yapılınca Dilan Polat, "Annesi hesapları karıştırmış küçük çocuk nefretçiii diyecek kadar nefret duygusunu bilmiyordur sanırım. Enerci Hiracım enerci" ifadelerini kullanmıştı.
65435bf486b24a6508bf3700.jpg

Dilan ve Engin Polat çifti ile ilgili yeni gelişme! Paraların izini böyle kaybetmişler

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.