• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'Değeri 10 milyon dolar' demişti! İşte Mehmet Ali Erbil'in merak edilen evi

Defne

Forum Üyesi
658d708af1376821197f6372.jpg

Ünlü sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta YouTube'da yayınlanan 'Bak Burası Çok Önemli' programına konuk olmuştu. 50 yıldır televizyon starı olduğunu ve Acun Ilıcalı gibi hızla yükselip kanal sahibi ya da uçağı olmadığını söyleyen Erbil, ünlü ismin servetini sorgulamıştı.

Şovmen, "Acun elinde mikrofonla benden yarım saat röportaj alabilmek için kapımda bir saat bekliyordu. Birkaç yıl içinde iki tane ulusal kanal, bir dijital platform, İngiltere'de iki futbol takımı, iki özel uçak, sayısını bilmediğimiz tekneleri... Ben 50 yıldır televizyon starıyım, ne bir kanalım var ne bir uçağım var. Artık bunu kamuoyuna sunuyorum. Para aklamaya gelirse, 300 eurom vardı, Almanya'da akladım da geldim" şeklinde konuşmuştu.

658d70a3f1376821197f6376.jpg

"OTURDUĞUM EV TOPLASAN 10 MİLYON EDER"

Ilıcalı'ya yönelik sözlerini devam ettiren Erbil, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

658d70bff1376821197f6384.jpg

KIZI 11 YIL ÖNCE PAYLAŞMIŞ!

Ünlü şovmenin bu açıklaması sonrası merak edilen evinin fotoğrafları bulundu. Mehmet Ali Erbil'in Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Sezin Erbil Yazgan'ın, yıllar önce hazırladığı bir blogda babasının evinin fotoğraflarını paylaştığı ortaya çıktı.

658d70d6f1376821197f6386.jpg

Erbil'in "10 milyon değerinde" dediği evinin karelerini "Canım babama çekim yapmama izin verdiği için teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun canım babam, ilk aşkım...." notuyla paylaşan Sezin, evin her köşesini gezip tüm ayrıntılarını mercek altına almış.

658d70f2f1376821197f638a.jpg

"EVİN HER BÖLÜMÜNMÜ AYRI AYRI KOYDUM SİZLER İÇİN"

Sezin Erbil'in 8 Şubat 2012 tarihli blog yazısında şu ifadeler yer aldı:

Alıntı Metni

658d710df1376821197f638c.jpg

"Bu bölüm; daha fazla kişi oturabilsin diye iki oturma grubundan oluşuyor. Evde oturma gruplarının altında kullanılan halıları; babam kendi zevkine uygun olarak kendisi satın aldı. Şöminenin önünde olduğu için çok uzun, deri ve rahat bir divan kullanılmış. Bu divanın önündeki sehpa ise değişik tarzı ile benim favorilerimden biri. Yemek bölümü ile oturma gruplarını birbirlerinden ayıran ayna kaplı duvar. İki ayrı oturma grubunu birbirinden ayıran camdan yapılmış olan barı görüyorsunuz."

658d711bf1376821197f6393.jpg

"SÜTUNLARDA BABAMIN VE ÇOCUKLARININ FOTOĞRAFLARI BULUNUYOR"

Alıntı Metni

658d714bf1376821197f6395.jpg

Acun Ilıcalı ile polemiği devam ediyor! Mehmet Ali Erbil servetini açıkladı
Servetini sorgulamıştı! Acun Ilıcalı'dan Mehmet Ali Erbil'e sert yanıt

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.