• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İnce'nin adaylıktan çekilmesine ilişkin açıklama

denizz

Forum Üyesi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesine ilişkin açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Adaylardan bir tanesi adaylıktan çekildi. Doğrusu üzüldüm. Keşke bu yarış sonuna kadar böyle devam etseydi. Biz tabi yola diğerleriyle devam ediyoruz. Önemli olan benim milletimin vereceği karar." dedi.

*haberi!*

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mamak-Altındağ'da konuşuyor.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Bunu memleketim için yapıyorum. Üçüncü bir kanal açmaya çalıştım, başaramadık. 'Saraydan para aldı, çekilemez.' diyenlere sesleniyorum; benim bu kumpaslardan, bu sahte dekontlardan, montajlardan korktuğum falan yok." sözleriyle adaylıktan çekilme açıklamasına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bir değerlendirme geldi.

Önemli olan milletin vereceği kararın olduğunu ifade eden Erdoğan, "Doğrusu üzüldüm. Keşke bu yarış sonuna kadar böyle devam etseydi. Biz tabi yola diğerleriyle devam ediyoruz." dedi.

Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

Pazar günü inşallah balkon konuşmamızın hazırlığını yaptınız mı? Sandıklar patlamalı.

"BİZ YOLA DİÐERLERİYLE DEVAM EDİYORUZ"

Adaylardan bir tanesi adaylıktan çekildi. Doğrusu üzüldüm. Keşke bu yarış sonuna kadar böyle devam etseydi. Biz tabi yola diğerleriyle devam ediyoruz. Önemli olan benim milletimin vereceği karar.

"ÇİRKİNLEŞEN TARAFA KARŞIYIZ"

Önlerine gelene makam mevki vaadederek bu ülkenin yönetimine talip olunur mu? Milletimiz size kendi kaderini teslim etmez.*Bu milletin evlatları bu ülkeyi sana teslim etmez.*

Milletimiz 14 Mayıs'ta kafasında ve kalbinde verdiği kararı sandıkta da tescilleyecek mi? Birileri bizi seçim döneminde havayı biraz germekle suçluyor. Kalkıp da terör örgütünün bu ülkeyi nasıl germek istediğini hiç konuşmuyorlar. Biz ülkemizin ve milletimizin menfaatleri söz konusu olduğunda değil havayı germek dünyayı alt üst ederiz. Milletimiz söz konusu olduğunda kimseyi gözümüz görmez.*

Milli iradeye karşı her oluşumda varız. Seçimde her türlü sertliği kabul ederiz ama çirkinleşen tarafa karşıyız.*

"KİMİ FETÖ USULÜ KASET TEHDİDİYLE ÇİRKİNLEŞİYOR"

Kimi FETÖ usülü kaset tehdidiyle çirkinleşiyor. Kimi kürsüde diliyle çirkinleşiyor. Kimi sokakta insanımıza sataşarak çirkinleşiyor. Siz ülkemizdeki siyasi iklime bakın. Kimin çirkinleştiğine kendiniz karar verin. Biz her mücadeleyi ülkenin hanesine yazırdığımız her kazanımı milletimiz ile birlikte gerçekleştirdik. 15 seçimin tamamını açık ara önde bitirmiş olmamız bunun ispatıdır.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.