"Çok net beraberlik diyorum, iki takıma da yaramayacak bir sonuçtan bahsediyorum"

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Spor yorumcuları Önder Özen ve Metin Tekin, VOLE YouTube kanalında Pazar akşamı oynanacak olan Fenerbahçe derbisini değerlendirdi.

İşte ikilinin açıklamaları:Önder Özen: "Beşiktaş'ın Salih, Gedson, Hadziahmetovic orta sahasıyla başlayacağını düşünüyorum, Maxim'i bekletecektir. Fenerbahçe ikili orta sahayla oynarsa orta sahayı kaybetmeleri mümkün, daha önce böyle sıkıntılar yaşadı. En belirgin örnek de Galatasaray maçı, sayısal eksiklik yaşadı Fenerbahçe. Beşiktaş bunu gözetebilir. Kanatlarda Ferdi - Osayi ikilisi Fenerbahçe için çok daha iyi olur. Doğru sağ bek - sol bek istihdamı bu. Fenerbahçe'nin oyun anahtarı tempoydu, tiki takası yoktu, anahtar paslarla ortadan çıkıp saldırgan futbol oynuyordu, tempoydu farkı. Ben de diyorum ki, tempodan feragat etmeyin.Çok iyi futbol, çok karşılıklı bir maç bekliyorum. İki tane çok asılan ekip bekliyorum. İki tane galibiyete oynayan ekip bekliyorum. Çekingen bir futbol beklemiyorum iki taraftan da. Maçın başında Beşiktaş deplasman mantığıyla, Fenerbahçe'ni orijinal temposu düşene kadar, başlangıç hızı kesilene kadar biraz çekingen kalabilir. Ben Beşiktaş'ın da çok agresif, saldırgan futbol oynayacağını düşünüyorum. Fenerbahçe zaten evde, mecbur. İyi futbol bekliyorum. O başlangıçta Fenerbahçe tempo yapamazsa Beşiktaş'a da şans verebilir o 15 dakika. Karşılıklı ve yüksek skora çıkabilir.Beşiktaş'ın sağı, Fenerbahçe'nin solu belirleyici olacaktır. Beşiktaş'ta sağ kanatta hücum karakteri ofansif bek, Ghezzal de ligin en değerli oyun kurucusu. Fenerbahçe'de Rossi'nin kıpırtısı var, Ferdi de çok önemli hücum gücü. O kanatta dört tane hücumcu var, orada duvar örülmez. Oyun bu kanatta dönebilir. İkiye iki oyunları olacak, teke tek kalınacak anlar da olacak. Onur gelecek, Rossi kovalamak dışında kalacak. Belki Ghezzal içeri, Onur dışarı gelecek. Tersi, soldan Ferdi kopacak gidecek, Rossi içeri, Ferdi kenarda, Ghezzal'den defansif destek isteyecekler, burada çok acayip filmler dönebilir. Diğer kanatta Osayi büyük dinamizm. Cenk çift yönlü bir oyuncu, savuma görevi yapıyor ama o zaman da hücum yönü çok düşüyor."Metin Tekin: "Cenk bir taktik disiplin içinde kullandığınız zaman çok verim alabileceğiniz bir oyuncu değil. Çok çelişkili gibi ama savunma katkısı istediğiniz zaman önde verim alabileceğiniz bir oyuncu değil. Mesafeyi çok çabuk katetmez, kendi kulvarında çok etkili olmaz. İçeri sokamadığınız sürece Cenk'i kullanımınız çok tartışılır. O yüzden ben sağ kanatta fark yaratacağını düşünüyorum. Göreceğiz diyelim ama ben çok keyifli bir maç bekliyorum. "Çok net beraberlik diyorum, iki takıma da yaramayacak bir sonuçtan bahsediyorum."Önder Özen: "Ben de sadece berabere bitmez diyorum. Fenerbahçe'yi ev sahibi avantajıyla daha yakın görüyorum ama Beşiktaş galibiyeti de mümkün görünüyor. Pek beraberlik beklemiyorum, olursa gollü beraberlik olabilir. 0-0 bitme şansı yok bu maçın."Metin Tekin: "Cenk, Aboubakar, Ghezzal üçlüsü çok olmuş, oturmuş bir üçlü. Salih, Gedson, Hadziahmetovic de öyle, kolay olmayacak Fenerbahçe için. "Duhuliye.com

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.