• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Cemre Kemer sessizliğini bozdu! 'Herhalde single'ı çıkıyor'

Defne

Forum Üyesi
66629e59ac47e4fb83086300.jpg

2000'lerin dağılan popüler grubu Hepsi'nin üyelerinden Yasemin Yürük ve Gülçin Ergül arasında tartışma yaşanmıştı.

Yasemin, "Hepsi grubunun belgesel projesi vardı, Gülçin Ergül ya da içimizden biri kabul etmedi" demiş, Ergül'den ise yanıt gecikmemişti.

milliyet.jpg

"MEGALOMANCA GELİYOR"

Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Gülçin Ergül ise şu açıklamaları yapmıştı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

'Hepsi' birbirine girdi! Yasemin Yürük'ten Gülçin Ergül'e ağır sözler

"HİÇ HOŞUMA GİTMİYOR"

Hepsi adlı grubun üyelerinden olan ve uzun zamandır grup ile birlikte bir proje gerçekleştirmeyen ve dağılan arkadaşlarına göndermelerde bulunan Yasemin Yürük, "Bence her şey olması gerektiği gibi olmuş. Bazı şeyler okuyorum ve hiç hoşuma gitmiyor bu aralar. Herkes çok mutlu kendi hayatlarında. Herkes de çok güzel işler yaptı.' dedi.

"BU OLAY ÇİRKİNLEŞİYOR"

Ünlü isim aynı zamanda Gülçin Ergül için şu ifadeleri kullandı:

Dört kişiydik ve herkesin istekleri farklı oluyor. Biraz bana göre egolar devreye girmiş oluyor. Bir belgeselimiz olacaktı ve yapamamak beni üzdü. Gülçin'in açıklamaları beni kırdı ve üzüldüm. Doğru değildir umarım dedim. Bizi sevenlere karşı büyük saygısızlık. Ne zaman Gülçin'in bir şarkısı çıkacak olsa ya da bir proje yapacak olsa "Hepsi" grubu üzerinden bir pr projesi yapılıyor. Onun yaptığı ya da etrafındakiler bunu yapmasın. Bu olay çirkinleşiyor.

milliyet.jpg

"NE TEDADÜFSE HEP AYNI ZAMANLAMA"

Tüm grup üyeleri, yaşanan olayla ilgili açıklamada bulunurken eski grup üyelerinden Cemre Kemer ise sessiz kalmayı tercih etmişti. Kemer, haftalar sonra sosyal medya hesabından yayımladığı videoda "Herhalde single'ı çıkıyor, bilemiyorum... Çünkü tekrar bu konular ortaya nasıl çıkıyor bilmiyorum ama ne tesadüfse hep aynı zamanlamada ortaya çıkıyor" diyerek Gülçin Ergül'e sitem etti.

"CANIM İSTEMEDİ"

Ailesiyle ilgilendiğini ve konuya dâhil olmak istemediğini belirten Cemre Kemer paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66629c2eac47e4fb830862fb.jpg

Gülçin Ergül'den Hepsi grubunun belgeseli hakkında açıklama! 'Megalomanca geliyor'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.