• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Cemal Hünal: Çocukların öldüğü bir zamanda konuşmak istemiyorum

Defne

Forum Üyesi
6535137786b2454b28c54089.jpg

Oyuncu Cemal Hünal, geçtiğimiz aylarda bir programına konuk olmuş ve samimi açıklamalarda bulunmuştu. Liseden sonra Londra'da tasarım okuyan, Los Angeles'ta tiyatro ve sinema eğitimi alan Cemal Hünal, "Üç yaşında 'Ne iş yapacaksın?' diye sorduklarında, 'Hikaye anlatacağım' yanıtını verirdim. 13 yaşında tiyatroya, 17 yaşında setlerde çalışmaya başladım. Hedefim oyunculuk değildi, yönetmenlik ve yazarlık yapmak istiyordum. Kardeşimle ortak çizgi film şirketi kurduk. Bir yandan setlerde çalışıyordum ve dublörlük yapıyorum" demişti.
65350fef86b2454b28c54084.jpg

"RESTORANDA SAHNE SAHNE ANLATTI"

2008 yılında vizyona giren 'Ulak' filmiyle ilk kez kamera önünde yer alan 45 yaşındaki oyuncu, "Ulak filminde Yetkin Dikinciler'in alt dublörüydüm, birden rolü kaptım. İlk rolüm hikayenin içerisindeki masalsı karakterdi. O dönem Nişantaşı'nda restoran çalıştırıyordum. Ulak'tan sonra filmin yönetmeni Çağan Irmak'ı restorana davet ettim. 'Issız Adam'dan bahsetti bana. Daha senaryoyu yazmamıştı ama restoranda sahne sahne anlattı. 'Bu filmde oynar mısın?' diye sordu, 'Evet' dedim. Birden kendimi sette buldum" ifadelerini kullanmıştı.
65350f2986b2454b28c5407d.jpg

BEBEK'TE GÖRÜNTÜLENDİ

Cemal Hünal, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Yalnız başına sahilde gezintiye çıkan oyuncu, kendine has giyim tarzıyla dikkat çekti.
65350f3686b2454b28c5407f.jpg

‘Duygulu bir okuma seansıydı’

"NE DESEM BOŞ KALIR"

Gazetecilerin kendisine yönelttiği soruları yanıtsız bırakan Hünal, Gazze’de yaşanan saldırıları hatırlatarak, “Çocukların öldüğü bir zamanda konuşmak istemiyorum. Ne desem boş kalır” diyerek bulunduğu yerden ayrıldı.
65350e0386b2454b28c54078.jpg

Cemal Hünal: Kraliçe Elizabeth’in elini sıkmıştım

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.