• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Canan Ergüder'in kaçış planı! 'Bunların burada ne işi var, beni çekmesinler'

Defne

Forum Üyesi
653bbd5386b2455b64408989.jpg

2021 yılında meme kanserine yakalandığını açıklayan ve tedavi sürecinden sonra sağlığına kavuşan ünlü oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz sene Armağan Çağlayan'ın 'Gör Beni' adlı programına konuk olmuştu. Kendisi gibi oyuncu Kenan Ece ile mutlu bir evliliği ve bu birliktelikten bir oğlu olan oyuncu, bu süreçte yaşadıklarını anlatmıştı.

"Tabii ki çok zordu" diyen Ergüder, "Bir çocuğum var, şu anda dört yaşında. en zor düşünceler onunla ilgili düşünceler. Tabii ki gencim, hayatta yapmak istediğim şeyler var, yaşamak istiyorum... Bu düşüncelerin hepsi geliyor insanın aklına" ifadelerini kullanmıştı.

653bbaa186b2455b64408973.jpg

"EŞİM BANA ÇOK DESTEK OLDU"

"Hiçbir şey kesin değil. Hastalık geri gelmeyecek diye garanti veremez bana hiç kimse. En başta oğlum için, sonra da ailem için ve kendim için güçlü kalmak istedim. Sağ olsun eşim de bana çok destek oldu" açıklamasını yapan ünlü isim, şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

653bbabd86b2455b64408975.jpg

"SAÇIMI KAYBETTİĞİM ZAMAN BENİ VURDU"

Oyuncu, sözlerini, "Karalar bağladığım zamanlar oldu. Saçımı kaybettiğim zaman beni bir vurmuştu... Ondan sonra alışıyorsunuz. Bence her duruma alışıyor insan. Hayatta da bu böyle..." diyerek sonlandırmıştı.

653bbaf986b2455b64408977.jpg

HAREKETLERİNE ANLAM VERİLEMEDİ!

47 yaşındaki Canan Ergüder, son olarak geçtiğimiz gün Etiler'de yer alan bir mekanda objektiflere takıldı. Gazetecilerin kendisini görüntülemesine sinirlenen oyuncu, "Bunların burada ne işi var!" diyerek görevlilere kızdı.

653bbb4886b2455b6440897b.jpg

"Beni çekmesinler" diyerek muhabirlerin yanına görevli gönderten oyuncu, basın mensuplarından olumsuz yanıt aldı.

653bbb5286b2455b6440897d.jpg

Bunun üzerine mekan çıkışı aracını kapıya sıfır yanaştırtıp, arabaya koşarak binen Ergüder'in bu hareketlerine kimse bir anlam veremedi.

Canan Ergüder ile oğlu Demir'in deniz keyfi
Canan Ergüder: Kenan ile ölümden döndük, arabanın içi su dolmaya başladı!

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.