• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Buse Varol: Yorumları okuyunca sinirlerim bozuluyor

Defne

Forum Üyesi
652be4d586b245471c0c1610.jpg

2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğlu Burak'ı, 2021'de de kızı Eliz'i kucağına alan Alişan, aynı zamanda menajeri olan kardeşi Selçuk Tektaş'ı Temmuz 2021'de henüz 41 yaşındayken koronavirüs sebebiyle kaybetmişti.

Kardeş acısı dinmeyen ve zor günler geçiren Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ın iki çocuğu ve eşi Merve Tektaş'a sahip çıkmıştı.

BUSE VAROL İLE MERVE TEKTAŞ BARIŞTI

Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından kardeşinin ailesiyle yakından ilgilenen Alişan ile Buse Varol'un arasının açıldığı, Buse Varol ile Merve Tektaş'ın küstüğü iddia edilmişti. Buse Varol ile Merve Tektaş sosyal medyada birbirlerini silmişlerdi. Geçtiğimiz günlerde ikili arasında sürpriz bir gelişme yaşanmıştı. Eltiler birbirlerini sosyal medyada yeniden takibe almışlardı.
652bedd986b245471c0c161d.jpg

BARIŞMA SONRASI İLK KARE

Geçtiğimiz günlerde aralarındaki buzları eriten Buse Varol ile Merve Tektaş, Ceylan'ın sunumunun ardından birlikte mutlu aile pozu vermişti. Alişan, eşi ve yengesinin yan yana yer aldığı kareyi de sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmemişti.
652bed5286b245471c0c161b.jpg

"ALİŞAN ÇOCUKLARI VE YEĞENLERİYLE BİRLİKTE"

Buse Varol, önceki gece Kuruçeşme'deki bir mekandaydı. Arkadaşlarıyla oturmaya gelen oyuncu, gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Arkadaşının doğum günü olduğunu söyleyen Varol, "Bugün Alişan hem çocuklarla hem de yeğenlerimizle birlikte. Çok yoğun çalışıyor o. Sabahları da çok erken kalkıyor. Yorgun oluyor biraz haliyle" dedi.
652be60186b245471c0c1614.jpg

"İNSANIN RUHUNUN TATMİN OLMASI ÇOK GÜZEL"

Yeni bir projeye başladığını da dile getiren oyuncu, "Çok özledim, çok mutluyum. İnsan ruhunun tatmin olması çok güzel. Para kazanmak değil yani insanın mutlu olduğu şeyler yapması yani. Harika bir duygu" diyerek mutluluğunu dile getirdi.
652bee0786b245471c0c161f.jpg

"YORUMLARI OKUMUYORUM"

Sosyal medyayı da aktif kullanan Buse Varol, paylaşımları hakkında konuştu. Gazetecilerin, fotoğraflarının altına gelen kötü yorumlar hakkındaki sorusuna da, "Ben hiç okumuyorum ya. Bana da arkadaşlarım söylüyor yorumları. 'Sana şöyle yazmışlar, bunu demişler' falan. Girip asla saatlerce okumam. Okuyunca sinirlerim bozuluyor" diye konuştu.

"YEMEYİNCE ÜZÜLÜYORUM"

Son dönemlerde verdiği kilolar hakkında da konuşan Buse Varol, "Ben 10 kilo vermiştim aslında. Ama yazdan beri de ne yalan söyliyeyim spor bile yapmıyorum. Aman ye ne olacak sanki diyorum. Tatillerde yiyorum çünkü yemeyince de üzülüyorum yiyince de üzülüyorum. En kötüsü de tatlı yedikten sonra pişmanlık geliyor ama tekrar spora başlayacağım. Biraz kilo aldım çünkü" dedi.

652becc486b245471c0c1619.jpg

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.