• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

"Burak Yılmaz’a fırtınanın en yoğun olduğu dönemde dümeni teslim ettiler"

OqaN

Forum Üyesi
Önder Özen'in açıklamaları şu şekilde: Bu durumu çöküş olarak tarif edeceksek komple bir çöküş çok basitçe anlatmak gerekirse; Beşiktaş'ın ilk 11'e 2-3 takviyeye ihtiyacı vardı. İlk 11'e 2-3 takviye kenara 1-2 takviye ihityacı vardı. Çok güçlü takımdı Beşiktaş takımı, kötü zannedilen kadroda iyi bir kadroyu ilk 11'e yeteri doğru oyuncular almış olsaydı iki tane, üç tane oyuncu almış olsaydı Beşiktaş şu anda şahane yarışıyordu. Yönetim bunu yapmadı, premier ligi bir standart gibi gördüler, birkaç yıldır böyle bakıyorlar. Orada yapan her yerde yapar gibi baktılar. Sakatlıklar konusunda bir tane sakatlık şüphesi olmasına rağmen iş yapmış oyuncusu doğru oluyor zannettiler ve çok inanarak yaptılar bu transferleri. Olmadı oyuncu ismi bilmek sadece oyuncu ismi bilmektir. Bu hataydı. Kontrat dengesizliği oluştu bu bir hataydı. Şenol Güneş le başladılar, hocayla başkan oyuncuyu sen aldın, ben aldım durumu oldu böyle olmaz... Profesyonelleri koruma altına almayan yönetim en sonunda kendisine döneceğini bilmeli. Onana tartışması yanlıştı, birisi çıkıp ben aldım desin, üstlensin oldu bitti. Bu kadar zor mudur? Süreci yönetemediniz. Teknik taktik olarakta yönetilemedi Beşiktaş. Beşiktaş'ta her şey çorap söküğü gibi gidiyor, iyi diyebileceğimiz hiçbir şey kalmıyor. Seçime kadar da böyle gidecek. Beşiktaş son hatayı da şöyle yaptı kaos, kriz varsa çabuk karar vereceksiniz ama bekle, bekle ve Aralık ayını bilmem kaçına attınız, bunu çekebildiğiniz kadar öne çekmeliydiniz. Yönetim bu konuda da çok büyük gaf yaptı. Belki de en büyük hata bu... Burak Yılmaz açısından da her şey harika değil. Her genç teknik direktör her şey hazırken göreve başlamak ister. Burak Yımaz bir kaosun içinde göreve başladı. Deneyimi olmayan bir adama fırtınanın en yoğun olduğu anda dümeni teslim ettiniz.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.