• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Birce Akalay: Yaşımdan dolayı seçici ve sakin hayat yaşıyorum

Defne

Forum Üyesi
65782a5a86b24728dc5dfe07.jpg

Ünlü oyuncu Birce Akalay, önceki gün Etiler'de muhabirlerle sohbet etti. Oyuncu, "Dizi bitti, güzel bir işti benim için, normal hayata döndüm. Onun dışında kendi takı markam ile ilgili ticarete devam ediyorum. 2024 için koleksiyonu hazırladım. Şubat ayında da ‘Zaferin Rengi’ isimli filmimiz vizyona giriyor, ben bu filmde konuk oyuncuyum, bir sahne oynuyorum ama filmi kendi filmim gibi kabulleniyorum" dedi.

"BİR DİRENİŞ HİKAYESİ"

"Filmin kendisine dair çok bir şey söyleyemem bire bir içinde olduğum bir film değil" diyen Akalay, "Arkadaşlarımdan aldığım bilgiler çok güzel bir film olduğu yönünde. Bu konu senelerdir işlenmeyi ve çekilmeyi bekleyen bir hikayeydi. Ülkemizin güzide bir takımlarından olan Fenerbahçe, futbol takımının üzerinden bir direniş hikayesi. Halide Edip Adıvar gibi ülkede direnişçi ve ordu mensubu bir feminist ve aydın birisinin hayatını oynamak çok heyecan vericiydi" dedi.
65782ab686b24728dc5dfe0a.jpg

Birce Akalay ile Burak Deniz'in sörf keyfi!

"ÇOK HEYECANLANIYORUM"

Sultanahmet, mitinglerinde Halide Edip Adıvar'ın halka seslenmesini canlandırdım. Beyazıt meydanında hayalini kurup on bin kişinin karşında olduğunu hissetmek çok acayip deneyimdi benim için. Bu yüzden mesleğimi çok seviyorum. Böyle bir şey yaptığımda da çok heyecanlanıyorum" dedi.
65782b0486b24728dc5dfe0e.jpg

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

Özel hayatı ile ilgili sorulara da yanıt veren oyuncu "Hayatımda kimse yok. O yüzden de hayatımı rölantiye aldım. Biraz da yaşımdan dolayı seçici ve sakin hayat yaşıyorum. Çok çalışıyorum o yüzden aşka vaktim de yok açıkçası. Bu ara Bodrum’da yaşayan ailemle vakit geçirmek istiyorum" dedi.
65782bf186b24728dc5dfe17.jpg

Birce Akalay'a ulaşılamıyor! 'Çok çalıştım, tatili hak ettim'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.