"Bir zahmet ikna edilmesi gerekiyor!"

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Serdar Kelleci, A Spor'da Beşiktaş'ın transfer gündemini değerlendirdi.

Serdar Kelleci'nin açıklamaları şöyle:

"KEREM'İN İKNA EDİLMESİ GEREKİYOR"

"Borini ile ilgili Karagümrük cephesi ara transfer dönemi olduğu için öncelikle bonservisle ilgileniyor. Beşiktaş'ın net ihtiyacının orta saha olduğundan ben çok emin değilim. Bu çok konuşuluyor çünkü Beşiktaş'ın eksiği orta saha mı acaba? Gedson çok ekstra oynuyor orada artık bir zahmet Kerem Atakan Keskin'in ikna edilmesi gerekiyor, ciddi anlamda bunu söylemek zorundayım, ikna edilmesi gerekiyor. Neye ikna edilmesi gerekiyor? Bak burası Beşiktaş sen Beşiktaş'a geldin farkındasın değil mi? diye buna bir ikna olması gerekiyor. Şenol hocaya asla bu haksızlığı yapmam, oyuncu eğer yeterliyse hoca oynatır. Ama şöyle de bir referansın var, Rıza hoca da Kerem'e şans vermiyordu. Orada da az süre alıyordu oyuncu. O zaman mevcut yaptıklarından vazgeçmeli, vazgeçmezse başarılı olamaz. Bu çocuk bir şeyi yanlış yapıyordu, yoksa Rıza hoca da böyle bir yeteneği şans verirdi. Şimdi sen demek ki Sivas'ta yaptığın hataları burda da yapmaya devam ediyorsun. Çünkü oyuna girdiği anda da ben ikna olmadım Kerem'le ilgili. İşte bunları bir düzeltmeyi becerebilirse Beşiktaş belki orta saha sıkıntısını halledebilir."

"BEŞİKTAŞ'IN EN ÖNEMLİ PROBLEMİ..."

"Ama Beşiktaş'ın en önemli asli problemi Ghezzal da döndükten sonra sol tarafta kim oynayacak? Hücuma vereceği katkı sol taraftaki oyuncudan ne olacak? Transfer edilecekse ben yine kenar oyuncusu diyorum. Sağda Ghezzal'la oynarım, Redmond son maçta iyiydi ama sezonun geneli itibari ile ilgili konuşmak gerekirse çok parlak bir sezon geçirmedi.
Kaan Ayhan bir an evvel Türkiye'ye gelsin artık, her transfer döneminde sürekli Kaan Ayhan konuşuluyor ve hiç gelmiyor. Beşiktaş açısından stoper birinci öncelik mi? Beşiktaş ciddi anlamda stoper transferi yaptı. Öncelik Kaan Ayhan mı olmalı ama ben çok emin değilim ve Kaan Ayhan konusunda da bonservis bedeline bakmak lazım çünkü opsiyondan bahsediliyor. Gelecekse de çok doğru bir rakama gelmesi lazım. Çünkü Beşiktaş Emrecan'la ilgili de bir yatırım yaptı, Tayyip Talha ile ilgili yatırım yaptı, tabii bu Kaan Ayhan'la ilgili bir yatırım olmayacak, gelecekse Beşiktaş'ın birinci stoperi olarak gelmeli.

"AMIR EKSTRASI OLAN BİR OYUNCU"

Amir ise orta saha için çok emin değilim dememe rağmen olumlama yapabilirim. Çünkü Amir ekstrası olan bir oyuncu. Ben ligi tanıyan oyuncudan ziyade iyi oyuncu kötü oyuncu olarak ayırırım. İyi oyuncu ligi tanımasa da olur, hiç önemli değil ya da iyi bir teknik direktör ligi tanımasa da olur. bu yüzden bence Amir, Beşiktaş'ın ortasında iş yapabilir. Bu transferle Salih'e de bir rekabet fırsatı sunmuş olursunuz. Beşiktaş'ın maliyet tarafını çok iyi hesap etmesi gerekiyor, amir için bahsedilen rakamda bir orta yol bulunabilir, Konyaspor cephesinde baktığınız zaman da 3 milyon da fena değil gibi gözüküyor. Ama tabii ki orada Konyaspor'un neyi hedeflediğini düşünmek lazım. sanırım Konyaspor o transfer için biraz hedef küçüktü."

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.