"Beşiktaş'tan önce kendimi kampa aldım"

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Beşiktaşlı futbolcu Salih Uçan, Futbol Arena'ya açıklamalarda bulundu

Salih Uçan'ın açıklamaları şöyle:

"HER ŞEYİME DİKKAT ETTİM"

"Alanyaspor'dan Beşiktaş'a transfer olduktan sonra tam istediğim gibi bir süreç yakalayamadım. Bu sezon başlarken artık bu işin farklı olması gerekiyor ve Beşiktaş formasını en iyi şekilde temsil etmem gerekiyor diye düşündüm. Yaz tatili başladıktan iki hafta kadar izin yaptıktan sonra kendime inanılmaz bir program içine aldım. Uyku saatimdir, yediğim, içtiğim saatlerdir, dinlenme vaktimdir, çalışma süremdir... Yaz kampından önce iki hafta gibi kendimi detoks kampına aldım. Işte tam olarak kilomu, kas kütlemi en iyi şekilde hazırladım. Ondan sonra da bir futbolcunun gerçekten antrenman kaçırmaması çok önemli bence. Onu da ben her zaman arkadaşlarıma da söylerim. Bu dönemde de tamamen öyle oldu. Asla antrenman kaçırmadım, bütün fitness, koşu antrenmanlarının hepsini yüzde yüz yaptım. Sezon başındaki o beslenmedir, programlarımın hepsini yüzde yüz çok iyi şekilde geçirdim. Ve sezon başında da bütün maçlarda oynadım zaten. Hepsi katlanarak, birer birer seviyemi en üste getirdi yani. Istediğim seviyeye geldim.

"ŞENOL HOCA..."

"Hoca geleli bir buçuk ay oldu. Şenol hoca çok tecrübeli bir hoca. Tecrübelerini aktarıyor. İlk kez çalışıyorum. Yani gördüğüm kadarıyla ikili ilişkileri de her oyuncuya karşı eşit gözüküyor. Ama tanımak için uzun zaman gerekir. Şu anda hoca gayet pozitif birisi."

"MİLLİ TAKIM'A SEÇİLMEMEK ÜZMÜŞTÜ"

"Ben milli takımı hak ettiğimi düşünüyorumdur. Hoca farklı bir şey düşünüyordur. Ben bir önceki röportajımda da söylediğim gibi yani ben milli takımının sadece 20-25 kişilik kadrosunun içinde bile değil de o geniş 40-45 kişilik kadronun bile içinde olamamak beni aşırı üzmüştü. Tekrardan tekrardan aynı şeyleri de konuşmaya gerek yok. Bu sefer farklı da anlaşılıyor. Ben tekrardan milli takıma gideceğimi düşünüyorum."

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.