''Beşiktaş'ta geçirdiğim 1 yıl, başka bir kulüpte 10 yıla bedel.''

alcnpktn

Forum Üyesi
30 Nis 2023
3,207
0
0
Bursa
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Valerien Ismael kariyerini İngiltere'de sürdürüyor. Championship ekibi Watford'un başına geçen Fransız çalıştırıcı İngiliz basınına Beşiktaş dönemi hakkında konuştu.

Beşiktaş ile Watford'u kıyaslayan Valerien Ismael "Son 3 takımımda, bütün olay her zaman oyuncularımın becerilerine ne kadar adapte olabildiğim ile alakalıydı. Barnsley'de topa daha az sahiptik. Beşiktaş'ta yüzde 55'in üstünde topla oynuyorduk. Watford da topa daha fazla sahip olan bir takım. Transfer pazarında iş yapacağız. Oynayacağımız maç yoğunluğuna uygun isimler bulmamız gerekiyor.Özellikle bu sezon sadece İngiltere'de değil tüm ülkelerde teknik direktörler için zor bir yıldı. Chelsea gibi bir kulüp bile 4 farklı teknik direktörle çalıştı. Bence bu baskı pandemi sonrasında kulüpler üzerinde oluşan mali baskılardan kaynaklanıyor. Maçlarınızı kazanmak zorundasınız." dedi.İngiliz futbolcu Dele Alli hakkında konuşan Fransız çalıştırıcı, "Dele Alli ile çalışmak çok güzeldi. Ona ihtiyaç duyduğu sevgiyi vermeye, ritme girmesi için ihtiyaç duyduğu güveni vermeye çalıştık.Neşeyi yeniden bulması ve gülmesi onun için önemli. Kendi seviyesine geri dönmek için her türlü yeteneğe sahip. Beşiktaş döneminde stresin etkisinden bahseden Ismael, Beşiktaş'ta geçirdiğim 1 yıl, başka bir kulüpte 10 yıla bedel. Müthiş bir stres ve talep vardı. Benim için harika bir fırsattı. Başka bir ülkeyi, başka bir kültürü tanıdım." dedi.Taraftar hakkında konuşan Ismael, Vodafone Park'ın gürültüsü ve atmosferi inanılmaz. Kızıma kulak tıkacı almıştım. Rakip topu alır almaz ıslıklamaya başlarlar. Oyuncularımla konuşmak bile çok zordu.Türkiye, futbol konusunda çok fanatik. Futbol başta gelir ve ardından aile, din ve geri kalanlar gelir. Sokağa çıktığınızda, insanların kulübe duyduğu sevgiyi hissediyorsunuz.Beşiktaş'tan ayrılma sürecini anlatan teknik adam, Beşiktaş'tan ayrılmak benim için hayal kırıklığı oldu. Zamana ve sabra ihtiyaç vardı. Taraftarlardan, medyadan ve kulüpten gelen baskı ve bununla başa çıkmanız, odaklanmanız ve elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Oradaki insanlar bana ve aileme çok yardımcı oldular. Çok güzel dostluklar kurdum." ifadelerini kullandı.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.