• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Beşiktaş’ın sahipleri neredesiniz ?

OqaN

Forum Üyesi
Süper Lig’in yeni sezonun başlamasıyla birlikte ortamı izlemeye başladım. Elime ne kalem aldım ne de tek klavye tuşuna bastım. Zira son üç yıldır kulüp içerisinde ve çevresinde yaşananlar beni endişeye sevk etti. 47 yıllık Beşiktaş kongre, Divan üyeliğim , 1978 senesinde kurup 12 sezon sorumluluğunu yüklendiğim özkaynak düzeni hizmetlerimde ve de son dönemlerde görev yaptığım Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu ve bağımsız üyeliğim esnasında hep kulübümüzün ve camiamızın göbeğinde yaşadım. Ne zaman ki yönetici olup Beşiktaş nimetlerinden istifade etme planlaması yapanların kurdukları komplo , kumpas , tehditkar hareket ve söylemler, tribünden adam kaldırmalar endişelerimin kaynağı olmuştu. Koltuk uğruna bu ne hırstı, ticari beklenti desem stat inşaatı bitti yenisi yok ki malzeme satma işi devam etsin. Son dönemlere kadar hiçbir yöneticinin kulüp ile akçeli işlere girdiğini ne gördüm ne de işittim. Stat inşası döneminde işim olmasına rağmen 1 kg dahi demir veya diğer malzeme satmak için kimseden talebim olmadı . Oldu diyen varsa hemen yiğitçe mertçe çıkıp açıklasın. Futbol A.Ş. Üyeliğim esnasında kanuni mecburiyet olan maaşlarımı bile derneğe bağışladım . Hayır aldın diyen varsa muhasebe kayıtları ellerinde erkekçe çıksın açıklasınlar. Bu işlerin oluşmasının ana nedeni Beşiktaş’ın gerçek sahiplerinin köşelerine çekilip olaylara seyirci kalmalarıydı.. Yüz bin kere söylenmiş bir sözdür “BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ , BEŞİKTAŞLI DOĞULUR“. Bu aidiyet duygusu taşıyan camianın büyükleri ve de en önemlisi göğsünü gere gere ben BEŞİKTAŞlıyım diyenlere sormak lazım, neredesiniz ? Niye içinize kapandınız , niye seyirci olmayı tercih ediyorsunuz . Hemşehrilik duygusuyla hareket ediyorsanız kulübe en büyük hıyaneti yapıyorsunuz. Gelecek nesile Beşiktaş’ı aldığınız gibi devretmek birinci göreviniz olmalıdır. Son senelerde kongrelerde yaşananları içinize sindirebiliyor musunuz ? Beşiktaşlı dostlar eksik olmasından son dönem kongre ve divan toplantılarına katılmayışım nedeniyle arayıp neden diye soruyorlar. Verdiğim cevaplar yukarıda belirttiğim hususlar. Hepimizin , Beşiktaş benim , ben sahibiyim diyenlerin tamamının bugünden itibaren sorumluluklarımızı idrak edip Beşiktaş,ı sokulduğu bu tehlikeli yoldan döndürmemiz gerekiyor. Bizler Beşiktaşspor,lu değil safkan Beşiktaş aşıkları olarak sevgimizi kulübümüzü sahiplenip bu şekilde ortaya koymaya mecburuz ve de başlıca görev addetmemiz çok önemlidir.. Bakın önümüzde bir şans var. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapılıp Beşiktaş’ımız yol haritasını çizecek, yeni başkan ve yönetimi seçilecek. Mevcut yönetim yaşantım boyunca statlarda işitmediğim hiçte tasvip etmediğim insanların en kutsal varlıklarına karşı on binlerin kabul edilemez ağırlıkta ki sinkaflı sözlerini sindirebilip hala koltukta oturup bir kısmının içeride dışarıda maçlarda görülmelerini anlamlandıramıyorum.Bir ikisi hariç diğerlerini tanımıyorum , karakterleri hakkında fikrim yok ama koltuklarını kaybetmemek uğruna ise bu şekilde çirkin ötesi sözlere muhatap olmalarını kabul edemiyorum. Yönetim seçim tarihini 23 Ekim günü açıkladı. Yapılabilirliği 17 Aralık 2023, yani 54 gün sonra. Bu olağan üstü seçimler karar sonrası hep 30 gün içerisinde yapılmıştır. Burada ki her zaman ki şark kurnazlığının tahmin edilen sebeplerini izah etmeleri gerekir. Mali Kongre bahanesi tutmaz , birçok yönetim görevden ayrıldıktan sonra dönemlerine ait ibra oylama sına tabi olmuşlardır. Burada ki cin fikirliliğin nedeni bellidir, süreci uzatıp acaba toparlana bilir miyiz umudumudur? Yani koltukla helalleşmeyi uzatabilir miyiz? Ama hayır bu gerçek Beşiktaş sevgisi ve sorumluluğu taşıyanlar size haklarını helal etmez. Milyonların kul hakkı vicdanınızı daima rahatsız edecektir. İçinizde biraz Beşiktaş sevgisi taşıyorsanız derhal Seçim kongresini 19 ve 26 Kasım 2023 olarak revize edip bu kaotik ortamdan kurtulunmalıdır. Aksi halde Beşiktaş tarihinde isimleriniz kara harflerle yazılır.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.