• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım merkezi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Beşiktaş'ın hedefindeki isimden transfer sözleri! 'En iyi fırsat için...'

alcnpktn

Forum Üyesi
Everton'dan ayrılan Kolombiyalı stoper Kartal yolunda. 1 Temmuz itibarıyla serbest kalan 1.95'lik savunmacı "Önüme çıkan fırsat için hazır olmak istiyorum. Nerede olursa olsun" dedi, yönetim de yüz yüze görüşme istedi.

Beşiktaş'ta gözler yeni sezon öncesi yapılacak takviyelere çevrilirken, yönetim ilk olarak stoper mevkiini güçlendirmek istiyor. Bugüne kadar bir çok isimle temasa geçen siyah-beyazlılar, geçtiğimiz sezonun hem başında hem de ara transfer döneminde adı geçen Yerry Mina'yı yeniden listenin ilk sırasına koydu. Bunun nedeni de 28 yaşındaki Kolombiyalı stoperin, 1 Temmuz itibarıyla kulübü Everton ile yollarını ayırması ve bonservisini eline almasının olduğu belirtildi.FIRSATLAR İÇİN HAZIRIMTWM'nın haberine göre Mina, Everton ile olan sözleşmesi sona erdikten sonra yeni bir kulüp arıyor. Kolombiyalı stopere biri Beşiktaş, diğerleri Arabistan'dan olmak üzere resmi teklifler geldi. Everton ile sözleşmesini tamamlamasının ardından bonservisini eline alan Yerry Mina, geleceğine dair "Sadece önüme çıkacak fırsat için hazır olmak istiyorum. Nerede olursa olsun, elimden geleni yapacağım. Görüşmelerimiz sürüyor, sanırım kısa süre içerisinde son kararımı vereceğim" sözlerini kullandı.SAKİN SAKİN İZLİYORUMBeşiktaşlı yetkililerin de diğer adaylardan henüz olumlu yanıt almaması nedeniyle rotasına yeniden Yerry Mina'ya çevirdiği ve oyuncuyla yüz yüze bir görüşme talep ettiği öğrenildi. Önceki gün yaptığı açıklamada, "Fransa'da da seçenekler var ancak transfer dönemi yeni başlıyor ve ben sakinim" diyen 28 yaşındaki Yerry Mina ile serbest kaldıktan sonra siyah-beyazlılar ve Arap kulüpleri dışında Granada, Bologna ve Lens gibi ekiplerin de yeniden devreye girdiği ifade edildi.Haziran ayında, "Her iki taraftan da Yerry Mina'nın Everton'daki son sezonu olacağına ve yeni bir meydan okuma aramaktan mutlu olacağına dair bir karar verildiğini öğrendim" açıklamasını yapan İngiliz gazeteci Paul Brown, "Mina en iyi tercihi yapmak için acele etmiyor" dedi.Kaynak: Fotomaç

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.