"Beşiktaş'ın Cengiz önceliği kesinlikle var"

Broker

Moderatör
21 Eyl 2022
6,687
0
0
Ankara
Spor yorumcuları Taner Karaman ve Serhan Türk, A Spor'da katıldıkları programda Beşiktaş transfer gündemini ve Cengiz Ünder'in Beşiktaş'a transfer ihtimalini değerlendirdi

Yıldızı Rachid Ghezzal'in sakatlığından dolayı kanat takviyesi yapmayı planlayan Beşiktaş'ın, Marsilya forması giyen Cengiz Ünder'le ilgilendiği iddia edilmişti.

Spor yorumcuları Taner Karaman ve Serhan Türk, A Spor'da katıldıkları programda Beşiktaş transfer gündemini ve Cengiz Ünder'in Beşiktaş'a transfer ihtimalini değerlendirdi.

İşte ikilinin açıklamaları:

Taner Karaman:

"Cengiz Ünder Galatasaray için ne kadar zor bir transferse aynı şey Beşiktaş için de geçerli. Bütçe olarak zorlayabilecek bir transfer, hadi bütçeleri aştık diyelim Cengiz'in kariyer planlamasında da Türkiye'ye bu kadar erken dönmek yoktur diye düşünüyorum. Cengiz Ghezzal'in varlığında bile Beşiktaş'ta direkt oynayabilecek bir oyuncu, o yüzden forma endişesi olmayacaktı ama Beşiktaş Cengiz için ne kadar ideal, o kısım benim için soru işareti. O yüzden de Cengiz muhtemelen birkaç yıl daha majör liglerde yoluna devam edecektir.

Serhan Türk:

Finansal Fair-Play, futbolcunun gelmek istemesi gibi etkenlerden bahsediyoruz. Cenk Tosun gibi futbolcuların transferde belirleyici olması da çok güzel bir şey ama maalesef sadece futbolcuların istemesiyle olmuyor. Futbolcunun bonservisinin kimde olduğu çok önemli. Kulüp futbolcunun bonservisini vermek istemiyorsa kimse o futbolcuyu alamaz. Marsilya da böyle diyor. "Cengiz'e bir talep varsa bana gelsin ama ben bu futbolcuyu kolay kolay, ucuz fiyata göndermek istemiyorum" diyor. O açıdan Cengiz Ünder'in Beşiktaş'a transferinin zor olacağını düşünüyorum, olursa da bence muhteşem iş olur. Galatasaray'ın önceliği Cengiz olmayabilir ama Beşiktaş'ın Cengiz önceliği kesinlikle var ancak bir o kadar da zor transfer olduğunu düşünüyorum.

Taner Karaman:

Josef sakatlıktan eski Josef gibi dönemedi. Şenol Hoca performansını yukarı taşımaya çalışacaktır ama hoca çok net bir şekilde işaret etti belirli bölgelere ama bu bölgelerin ne kadarına transfer yapılabilir emin değilim. Devre arası transfer dönemi yaz transfer dönemine göre çok daha zor. Transfer dönemi de bittiğinde takımlar bu kadar ciddi transfer yaparlarsa yine bir bocalama yaşayabilir takımlar.

Duhuliye.com

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.