• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Beşiktaş transferine 40 milyon Euro ödenen golcünün peşinde

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, gündemine Monaco'nun golcüsü Wissam Ben Yedder'i aldı. Sevilla'dan 2019'da 40 milyon euro bedelle Monaco'nun yolunu tutan Ben Yedder'in sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması Fransız golcüyü cazip kılıyor. Beşiktaş'ta yeni sezon için transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kadroyu güçlendirmek için kaliteli ayakları takıma kazandırmayı planlayan siyah-beyazlıların hedefinde Monaco forması giyen Wissam Ben Yedder var. Sabah'ın haberine göre, sezon sonunda Aboubakar ile yolları ayırmaya hazırlanan Beşiktaş, Wissam Ben Yedder için nabız yokluyor. Sevilla'dan 2019 yılında Monaco'ya 40 milyon euro bedelle transfer olan Wissam Ben Yedder'in Fransız ekibiyle sözleşmesi sezon sonunda sona erecek. Bu sezon Monaco formasını 24 maçta giyen Wissam Ben Yedder, 15 gol ve 1 asistlik performans gösterdi. 33 yaşındaki futbolcu 115 dakikada 1 gol atma başarısı sağladı. Beşiktaş, Ben Yedder'in dışında Manchester United'dan ayrılacak Anthony Martial'in de durumunu yakından takip ediyor. Stoper pozisyonunu da güçlendirmek isteyen Beşiktaş, Knoche ve Savic'i markajına aldı. Union Berlin forması giyen Robin Knoche için zemin yoklayan Beşiktaş, Atletico Madrid'den ayrılacak Stefan Savic ile de ilgileniyor. Fernando Santos'un raporu doğrultusunda 10 yabancı gönderip yerlerine 4 transfer yapacak olan Beşiktaş'ta Aboubakar'ın yanı sıra Rebic'in ayrılığına da kesin gözüyle bakılıyor.

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.