• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

Beşiktaş Trabzon'da yenilmedi Şenol Güneş yenildi.

OqaN

Forum Üyesi
Şenol Güneş'i takdir ederim. Hocalağına laf edemem. Futbolun benden çok daha iyi bildiğini de bilirim. Ama Trabzonspor karşısına çıkardığı ilk onbire şaşırdım. "Yok artık" dedim. İnanamadım. Mesela Aboubakar neden yok? Muleka nerede? Her zaman karşı çıkmıştım, yine çıkıyorum. Necip neden stoperde. Ah hocam ah. Hiç katılmıyorum bunu söyleyenlere de. İnsanlara fırsat veriyorsun. Hocam Trabzonlu olduğun için mi bunu yapıyorsun? Bak öyle diyorlar işte. Beşiktaş ilk yarıda Trabzonspor'un presine karşılık veremedi. Bjelice yeni transferlerini anında oyuna sürdü. Bunun karşılığını da ilk yarıda aldı. Zaten Onuachu 29. dakikada arka direkte kafa vuruşuyla topu kaleci Mert Günok'un solundan filelere gönderdi: 1-0. 41. dakikada da Bakasetas'ın ceza alanı sağ tarafından kullandığı serbest vuruşta, top kaleci Mert Günok'un sol tarafındaki direğin dibinden filelerle buluştu: 2-0. Bu golü Mert gibi bir kaleci nasıl yedi anlayamadım, 45+2. dakikada Mendy'in ceza alanı dışından sert şutunda, kaleci Mert Günok'u geçen top üst direkten oyun alanına geri geldi. Ya o da gol olsaydı? Neyse ki ilk yarı bitti. Beşiktaş ikinci yarıya maça başlaması gereken 11'le girdi. Aboubakar, Masuaku ve Muleka oyuna girdi. Bu değişiklikler farkını gösterdi tabi. Daha baskılı oynamaya başladı Beşiktaş. Ama açıklar da verdi kalesinde. Mesehla 55. dakikada. Trezeguet karşı karşıya kaldığında Mert kurtarmasaydı ne olacaktı? 58'de ise Beşiktaş'ın Colley'le attığı golü Volkan Bayarslan vedmedi. Ona göre Colley rakibine faul yapmışkı. Oysa iki futbolcu da birbirini çekip çekiştirmişti. Neye göre vermiyor golü? 61'de Trabzonspor üçüncü golünü attı. Ani gelişen atakta Trezeguet'in pasında Visca attı golü. 3-0 Beşiktaş için olacak iş mi? 70'de de Ghezzal girdi oyuna. Madem iyiydi neden oynamıyordu; bu da bir soru tabi. Zaten bundan sonra değişti de oyunun rengi. Beşiktaş daha baskılı oynadı ama atı alah Übsküdar'ı geçmişti. Şimdi... Bu öyle oynadı, öteki bunu yaptı gibi detaylara girmeyeciğim. Şenol hocam bunu neden yaptırn? Ben bu sorunun cevabını bekleyeceğim. Beşiktaş'ın kaleyi tutar ilk şutu 82'de Ghezzal'la geldi mesela. Neden ki, bunu soracağım hocam. Neden neden neden! Ondan sonra diyorlar ki Ahmet Nur Çebi Trabzonlu, Şenol Güneş de. Söylesinize... Bu radikal değişiklikler niye? Gürel Yurttaş/Yeniçağ

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.