''Beşiktaş ikinci bitirirse transferde işler değişir..''

alcnpktn

Forum Üyesi
Beşiktaş muhabir Sercan Dikme, Beşiktaş gündemini Sports Digitale YouTube kanalında değerlendirdi.

İşte Sercan Dikme'nin açıklamaları:"ŞENOL HOCA AMARTEY İÇİN O İSİMLE GÖRÜŞTÜ"Beşiktaş Amartey'le görüşüyor, zaten sözleşmesi de sona erdi. Beşiktaş Kulübü profesyonelleri görüşüyor. Şenol Hoca Çağlar'la görüşme yaptı, Amartey'in karakterine ilişkin ipuçlarını öğrenebilmek için. Oyun tarzına zaten Şenol Hoca hakim fazlasıyla. Karakterine, takım içindeki ilişkilerine dair takım arkadaşı Çağlar'la bir görüşme yaptı. Bugünden yarına netleşecek bir transfer değil ama Şenol Hoca'nın da beğendiği oyuncular arasında. Bonservisi elinde artık, 2 milyon Euro yıllık ücretlerin konuşulduğu bir oyuncu. Ben İngiltere pazarına Beşiktaş'ın bu yıl da yöneleceğini düşünüyorum. Görüşülen isimler üç aşağı beş yukarı kulağımıza geliyor, hep İngiltere havuzundan. Geçen yıl da o havuz Dele Alli dışında başarılı oldu gibi duruyor. Hoca savunma oyuncularını öne çıkartıp orada baskı yapıp hücuma çıkmak istiyor. Amartey hem hamleli sert, hem de geriye çabuk dönebilecek bir oyuncu. "BEŞİKTAŞ İKİNCİ BİTİRİRSE TRANSFERDE İŞLER DEÐİŞİR"Şenol Hoca'nın olduğu yerde hedef bitmez. Şampiyonluk gitti, Beşiktaş şimdi ligi ikinci bitirmek zorunda. 10 milyon TL'lik bir fark var ikincilikle üçüncülük arasında. Beşiktaş ligi ne kadar üstte bitirirse gelecek yıl planlama da ona göre değişebilir. Hoca kalan maçlarda bazı oyunculara forma şansı verip gelecek yıl Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağına da karar verecek. İsimler üzerinden gitmeyelim ama kendini göstermesi gereken oyuncular da var. O futbolcuların kendini göstermesi gerekiyor. Bir de Galatasaray - Fenerbahçe maçını Galatasaray kazanır, Beşiktaş iki maçını da alıp ligi ikinci tamamlarsa Şenol Hoca da "ben geldim" diyecektir. Şenol Hoca geldiğinde Galatasaray Beşiktaş'ın gerisindeydi. Orada Sivas, Karagümrük, Antalya maçları Beşiktaş için belirleyici oldu. Orada oyuncu grubu şampiyonluğa inanmış olsaydı farklı olurdu. Beşiktaş adına şanssız bir sezon; teknik direktör değişikliği var, kaos var, yine de Beşiktaş olabilirdi. Beşiktaş'ın puan kaybından ziyade Galatasaray'ın galibiyet serisi yüzünden Beşiktaş farkı kapatamadı. Galatasaray sürekli kazandı, Beşiktaş kazanmak zorundaydı. "GHEZZAL ÜZERİNE KURULMUŞ BİR SEZON..."En belirleyici eksik Ghezzal oldu. 1,5 sezondur Beşiktaş Ghezzal'den faydalanamıyor. Ghezzal Beşiktaş için bir futbolcudan daha fazlası.Görüyorum, Beşiktaş Ghezzl ile yollarını ayırır mı tarzında yorumlar yapılıyor. Konuştuğumuz Beşiktaşlı yetkililerin sağlıklı bir Ghezzal üzerine kurgulanmış bir sezon beklentisi var. Ghezzal'e Beşiktaşlılar inanıyor ama 1,5 sezondur sakatlıklardan dolayı bir düşüş var. Sakatlığını tam anlatmak isterim. İlk olarak Alanya maçıyla birlikte ayak tabanında bir problem hissediyor, bu gideriliyor. Giderilirken de parmağının altından bir şey alınıyor, parmak boyu kısaltılıyor, bu ameliyat sürecinin geçmesi bekleniyor. Sürecin geçmesini beklerken de fizik yüklemeleri ya çok fazla yapıyor, ya da az yapıyor. Oradan dolayı da adalelerde problem yaşanıyor. İki kere üç kere problem oldu. O yüzden sezon başında kampta yapılacak yüklemeler çok önemli. Eğer Ghezzal sakatlık geçirmeden yaz kampı geçirirse sıfırdan başlar ama eğer Allah korusun sezon başı kampında adale problemş yaşarsa Beşiktaş yönetimi ona göre bir B planı ortaya koyacak. Sezon başı kampında Allah göstermesin bir problem yaşanmazsa Ghezzal üzerine kurulu bir sistem... Şenol Hoca da böyle düşünüyor. Sakatlık olursa orada bir B planı devreye girer. BURAK YILMAZ BEŞİKTAŞ'A GELECEK Mİ?Burak Yılmaz'ın yardımcı antrenör olmasıyla ilgili bir araştırma yaptım. 1-1,5 ay önce kendisiyle konuştum, bu konu o zaman gündemde değildi. Yakınlarına sordum, kulübe sordum, Şenol Hoca'yla Burak Yılmaz arasındaki bağı biliyoruz. Hocanın teknik ekibi çok iyi bir teknik ekip. Eren Hoca, Bayram Hoca, Şeref Hoca, Mehmet Hoca çok kıymetli teknik adamlar, hocanın en başından beri yanında olan isimler. Hocanın Burak Yılmaz'la ilişkisi iyi, gelirse sürpriz olmayacak ama Burak Yılmaz'ın Planları içinde A Milli Takım yardımcı antrenörü olma ihtimali de var. Kuntz ile birlikte değil. Kuntz'dan sonra Abdullah Avcı gelirse Abdullah Avcı'nın ekibinde yer alma ihtimali var. Kuntz devam ederse Türkiye'den de teklifler olduğunu öğrendim. Bir ihtimal Şenol Hoca'nın yardımcısı olabilir ama orada şöyle bir durum var, Beşiktaş yönetimiyle Burak Yılmaz'ın arası nasıl bilmiyorum. Onu da bir açık kapı bırakarak söyleyeyim.Duhuliye.com

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.