• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

"Beşiktaş değerli futbolcuların arkasında durmuyor"

Beşiktaşlım

Forum Üyesi
İşte o açıklamalar; - BEŞİKTAŞ DEĞERLİ FUTBOLCULARIN ARKASINDA DURMUYOR - "Beşiktaş'a geldiğimde bir kriz vardı. Beşiktaş'a ilk geldiğimde de kriz vardı ama iyi şeyler yapmıştık. Beşiktaş'tan ayrılmak benim unutamayacağım en üzgün olan günlerden bir tanesi. Ben oraya para için ve ya bir şey için gitmedim. Beni çağırdılar bende göreve hazırım dedim. Benim üzüldüğüm bir şey var. Beşiktaş, diğer takımların yaptığı gibi değerli futbolcuların arkasında durmuyor." - LUGANO MAÇINDA TEBLİGAT GÖNDERDİLER - "Seçim zamanı Ahmet Nur Çebi başkandan izin alarak, Serdal Adalı bey ve yanında Şifo Mehmet ile görüşerek gerekli bilgileri verdim. Hasan Arat ve yanında Samet Aybaba ile birlikte aynı şekilde takım hakkında gerekli bilgileri verdim. İki başkanda yolumuza Rıza Çalımbay ile devam edeceklerini söylediler. Hasan Arat başkan olduktan sonra bana 'Ahmet Nur Çebi'nin yapmış olduğu bir sözleşme var ve onlar bu sözleşmeyi kabul etmiyor. Biz yeni sözleşme yapalım' dediler. Bizde yolumuza devam ettik ama işler istenilen gibi olmayınca bizde ayrılmak zorunda kaldık. Beşiktaş camiasına yakışmadı. Ben olmuşum ya da başka bir arkadaşımız olmuş öyle bir davranış olmaması gerekiyor. Söz verdiyseniz ve 'Biz Beşiktaşlılar ile devam edeceğiz' diyorsanız yapacaksınız. Lugano maçında benim arkamdan tebligat gönderiyorlar. Sözleşmemi uzatmam gerektiğini ya da istifa etmem gerektiğini bildirmişler. Bende bitirdim." - SAMET AYBABA'NIN ÇÜRÜK DEMESİ BENİM AĞRIMA GİTTİ - "Bir takımı 15-20 gün içinde istediğiniz seviyeye getiremezsiniz. Beşiktaş'ta ilk antrenmanıma çıktığımda en az 10 tane sakat vardı. Eksiklerimiz baya çoktu ve bazı maçlarda oyuncu bile çıkaramadık. Bir antrenöre sabretmeniz gerekiyor. Benden sonra gelen arkadaş benden daha uzun süre kaldı. Bana verdikleri sözü tutsalardı ekibimizle daha iyi işler yapabilirdik. Beşiktaş'ın şu anki yaptığı transferlere bir şey diyemiyorum. Ben alacağım oyuncuyu önce çıplak gözle izler öyle alırım. Benim zamanımdaki kadro kolay olmadı. Her sene alt yapıdan oyuncu geldi ve ondan sonra birleşerek çok iyi kadro oldu. Şu anda Beşiktaş'ın alt yapısında oyuncu çıkacak. Mustafa çıkacak, Semih çıkacak, Terzi çıkacak. Biraz sabretmek gerekiyor çıkacak oyuncular var. Beşiktaş'ın kendi değerlerine her konuda sahip çıkması gerekir. Samet Aybaba'nın çürük demesi benim ağrıma gitti. O kadroda bende çalıştım. Oyuncunun performansı kötü olabilir, sıkıntısı olabilir ve ya tam hazır olmayabilir ama çürük lafı oyunculara ağır." Haber Global

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.