• Vaynet.net, Türkçe içerikli genel forum sitesi ve eğlenceli paylaşım sitesi olarak kullanıcılara keyifli ve etkileşim dolu bir forum deneyimi sunuyor. Forum sitemizde merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ve bildiğiniz konularda da diğer forum üyelerimize yardımcı olabilirsiniz.

Foruma katılmak için BURAYA TIKLAYIN

'Başkan' filmi ekibi kameralar karşısında! 'Tunceli'de sosyete yok'

Defne

Forum Üyesi
658c327b68728a72981e764a.jpg

Diren Polatoğulları, Necip Memili, Büşra Pekin, Nursel Köse ve Şerif Sezer'in rol aldığı Başkan filminin basın toplantısı, 26 Aralık'ta Wyndham Grand İstanbul'da gerçekleşti.

"OVACIK'TA KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİK"

Necip Memili, "Film iki belediye başkanının seçim sürecini anlatıyor. İki ailenin başından geçenlerin halka yansımasını göreceğiz. Bir ay Ovacık'ta keyifli vakit geçirdik" şeklinde konuştu.

Büşra Pekin, "Güzel senaryoyla, güzel coğrafyada şahane bir film çektik. Aile gibi olduk ve birbirimizi çok sevdik. Necip Memili'nin oynadığı karakterin eşiyim, naif ve Anadolu kadını. Aynı zamanda güçlü bir kadın. Eşim belediye başkanı" dedi.
658c33c668728a72981e765b.jpg

Necip Memili: Kız babası olduktan sonra daha usturuplu bir insanım

"FİLMDEKİ SOSYETİK TEK KADIN"

Diren Polatoğulları, "Güzel bir iş çıktı. Mevcut belediye başkanını oynuyorum. Eşimi oynayan Nursel Köse sayesinde belediye başkanıyım. Zengin bir aileler" ifadelerini kullandı.

Nursel Köse, "Canlandırdığım karakter oradaki sosyetik tek kadın. Eşini çok destekleyen Hacer'i oynuyorum. Altın dişleri olan birini canlandırdım" dedi.
658c33bf68728a72981e7659.jpg

"SİYASET YAPMADAN SİYASET ANLATTIK"

Ulaş Bahadır, senaryosunu yazdığı ve yönettiği film hakkında, "Nursel Köse'ye cevap vereyim önce. Tunceli'de sosyete yok. Tekrar tekrar izlenecek bir film. Yeşilçam filmleri nasıl 50 yıl sonra seyrediliyorsa bu yapım da öyle olacak. Siyaset yapmadan siyaset anlattık. Yazar olarak kendimi tebrik ederim. Hayranlıkla izlediğim oyuncularla çalıştım" açıklamasını yaptı.
658c32e868728a72981e7654.jpg

"ÇOK SİNEMA FİLMİM YOK"

5 Ocak'ta vizyona girecek film için usta sanatçı Şerif Sezer, "Çok fazla sinema filmim yok, oynamıyorum. Çok kabul etmiyorum. Bir şeyi kabul ettiysem sevmişimdir ve oynamışımdır" yorumunda bulundu.
658c32d468728a72981e764e.jpg

'İlk defa bir filmde çocuklarım var'

Genel Forum

Türkçe Forum Siteleri

İnternette bilgi paylaşımı ve tartışma ortamı arayanlar için forum siteleri uzun yıllardır popüler bir tercih olmuştur. Her yaştan ve ilgi alanından kullanıcıya hitap eden genel forum siteleri, teknoloji, oyun, kültür ve daha pek çok konuda geniş içerik sunmaktadır. Bu platformlar, katılımcıların hem öğrenme hem de eğlenceli vakit geçirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Forum Sitesi

İnternette Türkçe forumlar üzerinden içerik paylaşmak, dil bariyerini ortadan kaldırarak yerel kültüre uygun bir deneyim sunar. Türkçe forum siteleri, kullanıcıların bilgiye kolayca ulaşabileceği, aynı zamanda sosyal ve eğlenceli paylaşımlar yapabileceği platformlar oluşturur. Türkiye'deki internet kullanıcıları için bu forumlar, ilgi çekici konularda derinlemesine sohbetler sunar.

Genel Forum Siteleri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için eğlenceli forumlar, keyifli bir alternatif sunar. Farklı hobilere ve ilgi alanlarına yönelik içeriklerle dolu olan bu forum paylaşım siteleri, kullanıcılarına samimi bir ortamda vakit geçirme fırsatı sunarken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışma imkanı da sağlar. Eğlenceli paylaşımlar ve interaktif etkinliklerle dolu olan bu platformlar, hem öğrenmeyi hem de keyifli vakit geçirmeyi bir arada sunar.

İnternette yeni bir topluluk arayan ya da bilgi alışverişi yapmak isteyenler için genel forum siteleri harika bir başlangıç noktasıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Türkçe forumlar, herkesin ilgisini çekecek konularla doludur. Siz de bu platformlara katılarak, kendi ilgi alanlarınıza uygun başlıklarda sohbetlere katılabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. 

Not : Lütfen Çekim Paylaşım Forumları için sitemizi kullanmayın.